Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kc11Ban za nic
#1
Grałem na kit pvp około godziny 20:30 i podczas klepania się z pewnym typem nagle dostałem bana za cheaty a gram bez cheatów, Prosze o szybka pomoc .
#2
Podaj screenshota, udowadaniający otrzymanie bana.
#3
file:///C:/Users/User/Desktop/ban.png
#4
Niestety administracja nic nie może dalej robić, ponieważ ty podałeś zły link do SS (podałeś link z dysku, ze swojego komputera i nikt nie może go otworzyć). Zalecam go wstawić na dowolnie wybrany hosting zdjęć, np. na zapodaj.net Wtedy administracja będzie mogła zobaczyć, czy naprawdę dostałeś bana, czy kłamiesz.
#5
Okej już się robi , sorry ale wcześniej nie wysyłałem screenów. http://zapodaj.net/68913f279fcc7.png.html mam nadzieje że to jest to
#6
Teraz dobrze podałeś link. W tym momencie możemy rozmawiać w tej sprawie. Najlepiej, żeby administracja zdecydowała, czy zostaniesz unbana. Jeśli to sprawka antycheat'a, który bezpodstawnie Ciebie z banował, zapewne zostaniesz UB.
#7
Ok , dzięki wiesz mniej więcej ile bede czekac?
#8
To już zależy od czasu administracji. W weekendy członkowie administracji są online najczęściej po południu.
#9
Nie wiem czy mam rację , ale myślę że zbanował Cię patriko20x20, ponieważ gdy pisze powód zawsze daje na końcu ;3
#10
Patriko albo xMiluji z Omexią (W tą ostatnią wątpię) tylko oni dają bany z emotkami Smile
God's Not Dead

koteł ^u^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości