Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomyłka VIP++ na Jail
#1
Witam Administratorów tego serwa.Mam problem w sprawie VIP.
Rozmawiałem z adminem na ts lecz on nie był z tego typu serwa.
Kazał mi czekać na adminke (chyba Monika).Powiedział że jest z tego typu serwa admem.Okej przejdę do sedna.Byłem zbyt podjarany że będe miał vipa lecz nie popatrzyłem w sklepie w jaki dokłądnie typ serwera jail wszedłem i kupiłem na tego zwykłego (Pierwszego) (jkbc VIP60 za 30.75 zł)
I chciałbym prosić o zamianę tego vipa na ten serwer Easy Jail
Byłbym bardzo dozgonnie wdzięczny gdybyście mogli to uczynić.
Mam nadzieję że zrozumiecie mój błąd.
Dziękuje.
#2
Popieram prosiłem kuzyna żeby jak najszybciej kupił vipa i się pomylił chłopak..
#3
Niestety nie ma takiej możliwości edycji sklepu. Sklep działa Automatycznie i nie można w niego ingerować.
#4
Hmmm to dziwne że wasz admin powiedział że mu zamieniliście Smile pozdro

Piorun no proszę cię
#5
Wszystkie kwestie z ItemShopem załatwiam tylko ja.
#6
Piorun proszę Uwielbiam wasze serwery i zależy mi na jailu. gram razem z Moim kuzynem i chciałem kupić sobie vipa lecz widzisz pomyliłem się No proszę cie PIORUN !!!!
#7
Sklep jest w pełni Automatyczny. Temu są informacje, że przy kupnie musisz mieć 100% pewności.
#8
Ale piorun proszę cię. Każdemu mogą trafiać się błędy. Proszę cię pls Piorun zrobie wszystko.
Ale pomóż mi pls
#9
Chodzi oto, że po przeniesieniu VIP tobię się nigdy nie skończy. Nie zostanie zabrany przez sklep, temu czegoś takiego nie robię.

/ zamykam

Dodam jeszcze, że sprawdziłem logi i kasa z doładowania VIP++ została wykorzystana.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości