Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzey0[REKRUTACJA] Forumowe Zmartwienie
#1
Tak, to ja. Zapraszam do lektury
Rekrutacja - Czyli monotonny proces dla naszej ekipy. Jak to działa? Chcecie wyjaśnień?
Podania/Początek - Napisałeś podanie? Co teraz? Podzieliłem sobie podania na 3 typy:
Do odrzucenia - Od razu odrzucone z powodu: Trollingu, Wielokrotnej banicji na serwerze (chyba że dojdzie do poprawy), Braku wymogów, Nie czytania regulaminu (tyldy już jakoś ujdą w niepamięć)
Przemyślenie - Proces, w którym było najwięcej podań czyli: OK. Pytam się czy okej/Czy z nim ktoś gadał/Czy nie podpada.. Lub UWAGA: Ktoś z naszej ekipy sam zgłasza mi że nadałby się [Poświadczenie za kogoś].
Do przyjęcia - Perełki, dobre podania. Zwykle żeby to osiągnąć trzeba: Zgłaszać cheaterów (dużo), Podawać jakieś sensowne propozycje na serwer, Administrator musi widzieć że jesteś aktywny (chyba że grasz na innym trybie np: WvsP jak Marcel itp.)
Jeżeli podanie jest zaakceptowane lub ma być zaakceptowane to:
UZGADNIAMY! Jeżeli nie pasujesz do naszego grona (uzna ktoś z tego grona lub banan) to też nie przyjmiemy podania. Ktoś może zgłosić (z ekipy) że niemiłoby się z nim 'pracowało' lub zna go: że był trollem, cheaterem <chyba że nastąpiła poprawa> to też go nie przyjmiemy.
Wszystko - Podanie, Rekrutacja na ts3 jest potem uzgadniana z rangami wyższymi (mod). Czy dobrze wypadłeś itd.
Na twoje podanie największy (w kolejności) wpływ mają:
1. Modzi (Nie muszą pisać, mogą mi powiedzieć)
2. JrModzi-Helperzy
3. Inni z forum (mały wpływ mają zdania pozytywne. Jak ktoś ma na ciebie 'haka' z dowodami, to nie za przyjemnie.
To tyle, żeby nie było zamieszań jeżeli zapomnę o podaniu możecie go @Refresh co 24h ale TYLKO wy.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#2
Prefix wątku o Rangę:
[Jr.Mod]HardCoore

Twój Nick i imię:
Mój nick HardCoore, Mam na imię „ Daniel „

Wiek:
mam 13lat lecz nie mam mutacji głosu.

Ile grasz w Minecraft?:
Minecraft’a gram 6 lat.

Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) :
Oczywiście ze posiadam, lecz jak już wspominałem nie mam mutacji głosu.

Napisz parę ZDAŃ o sobie:
Jestem Daniel mam 13 lat jestem ogarnięty
chodzę do 1 gim. byłem raz moderatorem umiem odróżnić kill aure od skryptów nie mam cheatów. mam nadzieje, że mnie przyjmiecie był bym dobrym jr.mod
Odpowiedz
#3
Po co tutaj piszesz?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości