Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xLuga[UnBan] Forum - nalagx35
#1
Rainbow 
Prośba zamieszczona przezemnie, gdyż jak widać użytkownik forum ma na nim bana.
Twój nick: nalagx35
Data i godzina nadania kary: 02-19-2016, 03:20 pm
Opis sytuacji: Witam, dnia napisanego powyżej dostałam bana od moderatorki xMiluji. Moim zdaniem nie sprawiedliwie ale dobrze, nie mam zamiaru się wykłócać. Dostałam go za to że dałam 1+ reputacji użytkownikowi xDaariax z komentarzem " najlepsza.:> "... Nie jest to moim zdaniem nic złego. Wiem ban czasowy ale jednak. Zastanówmy się, naprawdę jest sens banować gracza za  zieloną cyfrę ? z  błahym normalnym komentarzem??. " Najlepsza " naprawdę ?, przecież to jest nadzwyczajny komentarz. Każdy go używa a nawet sama ta moderatorka dowód: http://scr.hu/9xh2/lkc88 ... Przyznam może to było trochę dawno temu ale jednak miało to miejsce. Nawet nie tak dawno, około miesiąc temu. Każdy z tej reputacji korzystał i zapewne będzie korzystać ponieważ nie jest to żadna zła reputacja. Mogę wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałam? powtórzę NADZWYCZAJNA reputacja. Chyba nie muszę tłumaczyć znaczenia słowa " najlepsza " ktoś wyróżniający się. Nie jest to identyczne znaczenie ale jednak bliskoznaczne. Chcę unbana ponieważ jak możecie zobaczyć nie od dziś jestem na forum. Chętnie się udzielam, jestem aktywna na forum, chętnie udzielam pomocy innym, zgłaszam graczy łamiących regulamin, wspieram serwer. Zależy mi bardzo, na forum nawet godzinami potrafię siedzieć przeglądając każdy zakątek forum. Jeśli naprawdę tym komentarzem kogoś uraziłam lub nie wiem... Przeszkodziłam w czymś to bardzo przepraszam a szczególnie xMiluji za ten punkt bo jednak jej w czymś to przeszkodziło że aż oberwałam banem.  
Wytłumaczenie: Wytłumaczyłam się powyżej. Nie celowo sobie zarobiłam bana. Gdyby był jakiś sposób szybszy na unbana dawno bym już go wykorzystała. Przepraszam za ... No nie wiem za co, za to że jakimś tajemniczym i niewiadomym sposobem tą panią uraziłam bądź przeszkodziłam w dalszej pracy.
Powód kary(screenshot, filmik): http://scr.hu/9xh2/07ghh
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#2
Nala chyba dostała tego bana z zazdrości xmiluji albo przez pomyłkę.

UB się należy jak najbardziej.
Nie ma co więcej pisać.
God's Not Dead

koteł ^u^
#3
Nali należy się unban.
Nie zrobiła nic złego, dała mi tylko reputację taką jak każdy daję. Nawet widać na ss, że xMiluji też taką dała. Nigdzie nie jest chyba napisane, że nie można dawać repki 'najlepsza' więc nie wiem o co tyle hałasu.
Prosiłabym o zdjęcie bana jak najszybciej.
[Obrazek: tumblr_o61u89QW4i1sjl7rjo1_500.jpg]
•Problem w Tobie jest a nie w nas wszystkich•
#4
Może niech wypowie się xMijuli.
#5
Dodam coś od siebie.
Wymówka "To było już dawno" nie wchodzi w grę. Przez ten czas było coś takiego jak "kasowanie "śmieciowych" punktów reputacji". Jak widać nadal je usuwają. Więc czemu nie napiszą ogłoszenia jakie repki nie toleruje xMiluji i każdy z nich (nie chcę mieć z nikim złych stosunków)? Skoro nawet bana można dostać za "Najlepsza :>". Skoro tak bardzo przeszkadza jej ta repka, to czemu nie usunie danej przez siebie? To wygląda jakby moderatorka specjalnie uwzięła się na jedną osobę, a w tym przypadku jest to Nala. To moim zdaniem tyle do tematu :>.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#6
Unban powinien być , ona nic nie zrobiła a xMiluji się tylko czepia wszystkiego. U zabojcy ona krytykuje wszystkie jego wątki i posty , a jak ktoś komuś da repke do bana dostaje , hehe , gdzie tu sprawiedliwość bo ja nwm. Czyli jak ja dałem repke zabojcy z komentarzem ,, masz +1 żeby było 40 " to dostane bana ? Ok niech mi da bana ale wtedy będzie co ? Degradzik. Bo tak nie można robić. Czyli tylko ona repki dawać może ? Bez sensu.
[Obrazek: image.php?di=PU6I]
#7
sorki, ale o co chodzi? złamała regulamin forum? raczej nie... Więc za co ban?
Skoro nala dostała bana za danie reputacji z komentarzem "najlepsza :>" to czemu xMiluji nie? Skoro dała komuś reputację z takim samym komentrzem? 
Nalagx35 powinna mieć taie samo prawo na dawanie reputacji jak xMiluji...
Nie rozumiem dlaczego nala dostała bana...
Według mnie nala powinna dostać UB.
Pozdrawiam.
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#8
No to pora, aby ja się wypowiedziała, i proszę osoby trzecie, aby nie brały udziały w tym wątku.  ''sorki, ale o co chodzi?'' - Jeśli nie wiesz, nie wypowiadaj się, proste. Rozmawiałam i tej sprawie z Nalą na ts3, ale najwidoczniej, nadal nie rozumie, powiedziałam " Jeszcze jeden raz, i ban " Więc? Jak obiecywałam, tak ban jest. Reputacja w której napisałam " Najlepszy :> " dla użytkownika SnowPL, była jeszcze przed tym, jak ja, oraz Omexia postanowiłyśmy takie usuwać. TheZabojca, niby o co mam być zazdrosna, możesz mi to wytłumaczyć?

Dlaczego administrator nie potrafi się sam ukarać ,mimo iż zrobił dokładnie to samo co osoba przez niego karana ?! '' - Brawo, za inteligencję.
Jeśli Nala, nadal tego nie rozumiesz, możesz ze mną, i TiTeczkem porozmawiać ts3. Bez obecności, osób nie należących do administracji McSurvi.
[Obrazek: vmZcRcM.gif]
#9
Gdyż, są według mnie i innych z naszej administracji niestosowne.
[Obrazek: vmZcRcM.gif]
#10
Ja napisałam podanie o unbana a pani mi tłumaczy za co dostałam bana. Już mi wytłumaczyłaś że ci nie pasowało itp... Starając się zrozumieć napisałam podanie o unbana. Może ktos by mi napisał czy mam szansę? Czekam na odpowiedź czy dostanę ub czy nie. A nie na to że ktoś mi ponownie będzie próbował wytłumaczyć za co dostałam bana. Wink (Przekazuję, co chce napisać Nala Smile )

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości