Ankieta: Czy mam zostać Helperem na Freebuild?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, oczywiście
100.00%
1 100.00%
Tak
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cebul_46Czas się przywitać!
#1
Wink 
Siemka!!

Jestem Dominik w grze nick "Cebul_46". Mam 16 lat (rocznikowo). W minecrafta zacząłem grać w 4 klasie czyli jakieś 6 lat temu Wink. Na McSurvi.pl najczęściej gram na Freebuild i Creative ale lubie czasem pograc w Hide end Seek. Na tych pierwszych dwóch ostatnio straciłem wszystko przez nowe aktualizacje map Big Grin. Ale cóż, gra sie nie konczy, zaczałem wszystko od nowa. Po za graniem w minecrafta gram tez w CS:GO i czasami w Plemiona, na pojedynczych swiatach (aktualnie zrobiłem sobie przerwe). Moimi zainteresowaniami są sporty motoworwe takie jak żużel, F1, DTM oraz piłka nozna. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania pisac Wink.

Pozdrawiam.
#2
Hejo. Też lubie sporty motorowe. Proponuje spróbować zagrać na anihilacji, całkiem fajny tryb. A jeszcze takie pytanie, od jakiego czasu grasz na mc survi? Dlaczego po aktualizacji wszystko straciłeś? (sory za 2 pytanie, ale ja jestem po prostu nie ogarnięty)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#3
Witaj ^_^

Wysłane z mojego Popka c7 :3
#4
(28-02-2016, 10:10 PM)szumielxd napisał(a): Hejo. Też lubie sporty motorowe. Proponuje spróbować zagrać na anihilacji, całkiem fajny tryb. A jeszcze takie pytanie, od jakiego czasu grasz na mc survi? Dlaczego po aktualizacji wszystko straciłeś? (sory za 2 pytanie, ale ja jestem po prostu nie ogarnięty)

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)

"Od jakiego czasu grasz na mc survi?"
- Od jakichs 2-3 lat. Na początku na waterblocku, a później na Freebuild i Creative. Hide and Seek w ramach rozrywki z przyjaciółmi Big Grin

"Dlaczego po aktualizacji wszystko straciłeś?"
- Nastopiła nowa edycja tych gierek (Freebuild i Creative) a więc straciłem działki wraz z wszystkimi diaxami, hajsami i oczywiscie super eq ;/
#5
Smutne

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)
#6
Smutne, ale prawdziwe :/
Zapomniałem jeszcze dodać, że gram na PVP xd
#7
Witaj cebulo! XD
#8
Siemka
Mój Nick to: _SorcererXD__
Pomogłem,Zainspirowałem? - Daj Diaxa!,To mnie motywujeBig Grin

#9
 o luju dzisiaj się zalogowałem  XD
#10
Dzień Dobry
[Obrazek: 37011.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości