Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr_Yuri2UB na Forum
#1
Mianowicie zbanowano moje konto na forum.Tak naprawdę to nie uczyniłem nic złego.Czy wy se jaja robicie za przeproszeniem.To że nabijałem 2 posty i napisałem w każdym minimalnie inne wypowiedzenie.Słuchajcie no ale to nie jest powód żeby mnie banować na zawsze.No przepraszam to jest jakaś kpina.Czy ktoś jest urażony z tego powodu? Nie! Więc dlaczego mnie zbanowaliście to były tylko 2 posty a nie np: 19,200.Ja nie rozumiem waszego postępowania.No dobra niby że takie rzeczy mogę sobie pisać pod luźną gumą.I to jest w zupełności prawda ale nie czyni to powodu zbanowania mnie na zawsze.A inni co? to każdy może tylko ja nie ? Ja was kompletnie nie rozumiem.Zrozumiał bym jeszcze bana na miesiąc/tydzień.
Niestety ja nie mogę wam rozkazywać bo nie mam na to prawa,ale proszę o rozważenie tej decyzji.
Pozdrawiam
#2
Jak uważasz to za niesprawiedliwość to podaj inne osoby, które tak robiły. Przeczytaj regulamin.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
dobra ale te posty zostały już usunięte ! Prosze o UB bo kurde co takie kary to za przeproszeniem możecie se w dupę wsadzić
#4
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości