Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TarcwatchUnban WaterBlock
#1
Nick: tarcwatch
Data zbanowania: 24.02.2016/ godz: 21.15
Osoba, która nałożyła karę: Omexia
Powód otrzymania kary: KillAura
Wyjaśnienie:
Przyznaje się używałem KillAury ponieważ natknąłem się na graczy, którzy również używali jej
denerwowało mnie to, że za każdym razem gdy ganiałem graczy oni zadawali mi obrażenia nie patrząc
się w moją stronę, wyglądało to w ten sposób jakby bił plecami.Więc postanowiłem też użyć KillAury,
żeby nie być gorszym od innych.Po zabiciu tych graczy zrezygnowałem z grania na KillAurze.
Popełniłem błąd, mogłem zachować się przyzwoicie oraz zgłosić to wam, lecz tak patrząc na Serwer WaterBlock
w ciągu dnia nie odwiedza go żaden admin lub moderator, troche jest to wkurzające, że nie ma osoby która
mogłaby zapobiec uzywania Cheatów.Rozumiem. że posiadacie tez inne tryby gry na których spędzacie sporo czasu,
moglibyście wejść od czasu do czasu i wysłuchać graczy co mają do powiedzenia, dobrze by było dodać Console która banuje
za KillAure.Troszeczkę zeszłem z tematu przepraszam.
Proszę o drugą szansę więcej się to nie powtórzy.
Z góry dziękuje i przepraszam za Cheaty.
#2
Wchodzisz na server, akceptujesz regulamin.
To, że ktoś inny używa cheatów, nie usprawiedliwia Cię do tego byś Ty ich używał. Chyba masz swój rozum i jasne jest, że jak na serwerze jest regulamin, to się go przestrzega. Zresztą co to za gra, gdy zdobywasz zabicie używając cheatów , a przepraszam, nie Ty zdobywasz, a jakiś bot. Mnie by to nie satysfakcjonowało.
Piszesz, że cheatują, więc i Ty zacząłeś.. to teraz pomyśl, jak się czuje zwykły gracz , którego Ty zabijasz ze wspomagaczami? Odpowiedź jest prosta, tak samo jak i Ciebie zabijano w ten sposób. Pierw się myśli, potem czyni. Na filmiku ze zgłoszeniem nie widzę byś zabijał gracza ze wspomagaczami.. także widzę jak to bohatersko wybijasz cheaterów na pvp..

Akurat jeśli chodzi o waterblock, to dużo cheaterów nie ma, wnioskując po ilości zgłoszeń z tego trybu, ale postaram się jakoś więcej tam wbijać.
Sama się przekonam.
#3
Dajesz mi do zrozumienia, że nie otrzymam drugiej szansy?
Każdy ma prawo się pomylić nikt nie jest idealny.
#4
Nie nie dostaniesz. Ten ktoś otrzyma karę kto miał aurę. Dobre wytłumaczenie inni to inni a bana dostałeś ty. Zamykam

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości