Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MarychuaenPropozycje dot. Surowcowej
#1
Witam, mam nowe propozycje, aby na Surowcowej było PvP OFF.  Gdyby były gildie, to rozumiem, ale bez gildii, PvP na tej mapie jest zbędne, od tego jest warp. Moja druga propozycja, polega na przywróceniu losowego TP, jest ono chyba niezbędne na świecie takiego typu. Mam nadzieje, że chociaż jedna moja propozycja zostanie rozpatrzona.  Zapraszam do dyskusji Wink
Pozdrawiam, Marychuaen Wink
lol
#2
W sumie te Gildie to nie taki zły pomysł.
Cuboidy by się nadało grupom graczy, prefixy pex'em by się zrobiło bez jakichś dodatkowych funkcji (tylko tak, aby była widoczna nazwa przynależności do jakiejś frakcji) i tę surowcową by się jakoś wykorzystało.

Tylko, że już jest osobny tryb z Frakcjami (i mało kto na nim gra) i tak dziwnie trochę kopiować.

PVP na surowcowej daje takiego dreszczyku, aby gracz zaczął uważać komu ufa, a komu nie.
Tym bardziej warp pvp jest na surowcowej. Jeżeli wyłączono by PVP to Freebuild zostałby bez miejsca do walk.

Mod, musiałby coś zbudować, teren ogarnąć. Hmm.

Losowy teleport - jestem Za.
God's Not Dead

koteł ^u^
#3
Jak zabójca napisał to pvp na surowcowej dodaje tego dreszczyku.
Ale są i jego wady. Losowe tp powinno zostać dodane, bo niektórzy nie chcą walczyć, tylko pozbierać surowce.
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#4
Proponowałbym zostawinie PVP na /warp surowcowej i stworzeniem losowego teleportu. Wink
#5
Losowy teleport byłby dobrym pomysłem.
#6
Zgadzam się Smile
#7
A może byście tak nabijali postów? I nie robili odkopów?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(*)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości