Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BoracikAdministracja
#1
Witam jestem Boracik wczoraj dostałem bana za cheaty przez foresta jak byłem offline to było jakoś tak : zrobiłem sobie przerwę o godzinie 17 bo oglądałem film przez 2 godziny o 19 chciałem wejść na serwer ale nie mogłem bo dostałem bana !! Forest nawed mnie nie sprawdził a dał mi bana raz mnie sprawdzał i nie miałem huzuni to czemu miałbym mieć teraz huzuni ja tego nie używam ! i chciałbym unbana na serwerze . I dopisze że jak ktoś mu napisze na skype że ktoś inny np. ma cheaty albo go zabił to forest od razu leci a mnie zbanował bez sprawdzenia !
#2
Mogą być 3 powody
1. Kłamiesz i masz cheaty.
2. Przypadkowy ban.
3. Niegrzeczne zachowanie na serwerze i ban.
ale rzadko sie zdarza przypadkowy ban więc coś musiałeś zrobić co należy do powodu 1 i 3.
[Obrazek: image.php?di=PU6I]
#3
Kurde, kłamiesz jak z nut ''Dostałem bana od Frosta gdy mnie nie było na serwerze'' to skąd wiesz, że to akurat ban od niego? Oglądałeś film .... Czyli to, że dostałeś bana to było w filmie? Czy najwyraźniej kłamiesz. Bo jak można wiedzieć od kogo ma się bana skoro Ciebie nie było?
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#4
...
Temat do odrzucenia i zamknięcia...
Jak będziesz tak kłamał to na pewno UB nie dostaniesz :p
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#5
Dokładnie Wink
To że Frost banuje to nie znaczy że na 100% zbanował ciebie. Zamykam

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości