Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EasyPeazySquiziUNBAN
#1
Exclamation 
Nick: EasyPeazySquiziS
Data zbanowania: 10.02.2016/ godz: o.k. 17
Osoba, która nałożyła karę: CONSOLE
Powód otrzymania kary: KILLAURA
Wyjaśnienie: Na PVP Classic dużo osób miało aure wiec sie wkurzylem lekko i mnie ponioslo i wlanczylem aure a po 1 minucie dostalem bana czy mam szanse aby dostac unbana bo bym chcial jeszcze pograc na mcsurvi.pl. Wiec chcial bym poprosic o unbana na mcsurvi.pl. Jesli nie to zrozumiem  Sad


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Skoro użyłeś cheatów, to masz kare, jeśli cheaterzy cię wkurzają, to zmień mapke, albo idź na PvP Kits. Moim zdaniem, nie powienieneś dostać UnBana, ponieważ kara za Cheaty to Ban Permentalny. Ale plusem jest to, że się przyznałeś tutaj, że ich używałeś. Niestety nie rozwiązuje to też problemu, że UnBana raczej nie dostaniesz ;//.

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#3
Jak nie chcesz bana to po co cheatujesz. Wchodząc na serwer automatycznie akceptowałeś regulamin serwera przy czym zgadzałeś się z tym że nie będziesz używał cheatów. Rozumiem mogło cię ponieść ale zawsze możesz zmienić mapkę i grać na innej. Każdy wie że cheaterzy siedzą na TEXASIE przy czym mogłeś iść gdzieś indziej. Bo wiadomo że każdy cheater na pvp czy tak czy inaczej dostanie bana. 
Moim zdaniem każdy zasługuje na drugą szansę.

Ale wiedz że nie po to jest regulamin żeby go łamać. 
Twoje podanie o UnBana wygląda dość wiarygodnie przy czym ja jestem na TAK 
Jest mała szansa że otrzymasz UnBana. Ale trzymam kciuki.
Dlaczego jestem na TAK ? bo jednak widać że zależy ci na tym serwerze. Raczej nie bez powodu byś się rejestrował specjalnie na forum i pisał podanie o UnBana. Gdybyś miał to gdzieś dawno byś znalazł sobie już inny serwer.
JAK DOSTANIESZ UB LICZĘ NA TO ŻE NIE POPEŁNISZ TEGO SAMEGO BŁĘDU.
#4
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości