Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ziomPolandBan za nic
#1
Witam, z tej strony ziomPoland i chciałem rozwiązać z wami pewien problem. Otóż sprawa jest prosta, dostałem bana na waszym serwerze (PvP Classic) za rzekome "Cheaty" . Oczywiście podkreślam ,że NIE posiadam huzuni, nodusa i innych takich modów... KIEDYŚ posiadałem Huzuni ale to nie na waszym serwerze tylko na serwie kolegi i po to aby sprawdzić jak wygląda killaura i inne mody z Huzuni do których zachęcał mnie kolega ale w końcu odmówiłem bo nie chce mieć bana xD. Nie przedłużając liczę na odpowiedz (i pomoc) admina. PS: Zgadzam się na sprawdzenie mojich plików ( Z folderu %appdata%.minecraft czyli z folderu z modami wersjiam,i teksturkami  i wszyskim co jest (Było) użyte w minecrafcie i nie zostało usunięte z dysku) PPS: Dorzucam screna z mojej próby wejścia na serwer.
                                                                                                                        /Serdecznie Pozdrawiam ziomPoland


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Proszę, niech ktoś powiadomi o tym admina
#3
Wydajesz mi się wiarygodny, wiec jestem na TAK
Ale licz na ponowne sprawdzenie.
Jeżeli masz jakiś problem / pytanie pisz do mnie na PW ! Postaram ci się pomóc! I zawsze ci odpisze ... a i zostaw +1 repki Big Grin              

                                          
#4
(04-02-2016, 10:08 PM)vardy napisał(a): Wydajesz mi się wiarygodny, wiec jestem na TAK
Ale licz na ponowne sprawdzenie.

Dziękuje za dobre chęci ale już nie trzeba ... Zdjeli mi bana Big Grin Niestety tylko na jakiś czas potem znowu dostałem ( Sad ) lecz znowu mi go zdjeli xD... Wszystko jest w porządku ale... Na innym serwie mam bana za to samo...Hmm Dziwne bo od jakiegoś miesiąca nie gram na tym serwie(!!!) , ktoś mi się włamuje na premke (?!)... a może to pomyłka admniów... 
#5
Sprawa rozwiązana . (admin mi nie poógł Sad ) prosze o usunięcie wątku dziękuje Smile
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości