Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nysia ツCo by było można dodać oraz zmienić/usunąć
#8
(31-01-2016, 05:56 PM)xMiluji napisał(a): Więc tak, jeśli chodzi o nowy spawn na FreeBuild, jak na razie nie będzie, skoro tak bardzo go chcecie, to może go wybudujecie? Niee, lepiej czekać na gotowe. ;> Na poprzedniej edycji, były eventy, ale do nich były potrzebne mapki, których nie ma. '' AntyKillAura '' może wszędzie to powinno się znajdować? Przypominam, że FreeBuild, nie jest trybem przypisanym pod pvp, jeśli można tak to w ogóle ująć. ;_;
Na ./warp sklep postaramy się zrobic, te tabilczki, o które prosicie. W punkcie szóstym jest ukazany napis, na którym widnieje " Bananonka czynna już niedługo! " To raczej jest jasne, że w tamtym miejscu będzie się ona znajdować. Strzałki, te które są nie potrzebne usunę, oraz kasyna. ;>
Jak widzę to co piszesz to mnie krew zalewa.

Wybudować nowy spawn? No jasne! Chętnie bym to zrobił ja, momolek, Cors, wikuska123123 i 40 innych graczy na Freebuild tylko nie mają żadnych permisji do tego. Pisząc taką wypowiedź to ja nie wiem do czego zmierzasz...

Na poprzedniej edycji były mapki do których trzeba eventów?!
Ty sobie jaja robisz?!
Wszystko stworzyłem na mapie surowcowej w miejscu losowym wysoko w górze, aby nie przeszkadzać graczom! SAM!
Nadawałem regiony i za pomocą komend robiłem Eventy. Żadnych map nie potrzebowałem tylko trochę wiedzy i chęci.

Wy też możecie tylko pewnie nie wiecie jak. Albo wam się nie chce...


- Żadnych tabliczek na /warp sklep nie trzeba, tylko skórzane* ramki i powsadzać do nich przedmioty. Nie trzeba się nawet martwić o bugi, bo za mojej służby wszystko zabezpieczyłem.
5 minut i wszystko jest zrobione.

- Ten napis z Bananonką to może ja nawet ustawiłem, nie pamiętam. Ale możecie go usunąć. Pewnie nie znacie nawet komendy hehe Smile
Sklep nie powstanie, bo po 1) nie ma kto go budować, 2) już jeden jest nieogarnięty to po co drugi?

- AntyKillAura? Wystarczy AntiZabos albo dobry moderator.



God's Not Dead

koteł ^u^


Wiadomości w tym wątku
RE: Co by było można dodać oraz zmienić/usunąć - przez TheZabojca - 31-01-2016, 06:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości