Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HijzhijO Helperze
#1
 Pewien helper chyba FrOsTy89 teleportował sie do mojej i moich kolegów bazy . Wtedy gdy tam był niewidzialny teleportował do siebie swoich kolegów z gildi i nas zabili oraz okradli. Jak na serverze mają być taka administracja to tylko potracicie graczy.Oraz prosze o zdegradowanie tego gościa z miejsca Helper. Na zdjęciu które dodałem widać moją baze i gracza który teleportował sie do Frostiego nie było żadnych tuneli którymi mógł sie dostać ten gościu. Angry Angry Angry


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Z tego co wiem administracja nie odpowiada za strarty.
#3
Ale to HELPER wyrządził szkodę... Itów administracja pewnie nie odda, ale może pouczyć tego helpera... Bo raczej FrOsTy89 nie bedzie miał wytłumaczenia, chyba że gracz/jego koledzy tepneli (zgodzili się na teleportację) ich do siebie. To tyle z mojej strony ;>
#4
Niestety to nie helper frost, frosta nawet tam nie było. Gdy tepnąłem się w losowe koordy zauważyłem nick jednego z was (Hijzhij chyba) i zacząłem się wkopywać. Z mojej strony to chyba tyle.

                                                                                                     Pozdrawiam awesomehaxx
#5
Hijzhij,lubię tepać się do graczy i obserwować ich zmagania.Chciałem was,ale zapomniałem o wpisaniu komendy /v.Przez co byłem widoczny.Obserwowałem was,może tak z 1 min.Pózniej tepnołem się do innego gracza.
#6
(29-01-2016, 04:30 PM)awesomehaxx napisał(a): Niestety to nie helper frost, frosta nawet tam nie było. Gdy tepnąłem się w losowe koordy zauważyłem nick jednego z was (Hijzhij chyba) i zacząłem się wkopywać. Z mojej strony to chyba tyle.

                                                                                                     Pozdrawiam awesomehaxx

Jak ty nie kopałeś tuneli ponieważ nie było ich a w bazie zobaczyliśmy frostiego.
#7
(29-01-2016, 06:13 PM)Hijzhij napisał(a):
(29-01-2016, 04:30 PM)awesomehaxx napisał(a): Niestety to nie helper frost, frosta nawet tam nie było. Gdy tepnąłem się w losowe koordy zauważyłem nick jednego z was (Hijzhij chyba) i zacząłem się wkopywać. Z mojej strony to chyba tyle.

                                                                                                     Pozdrawiam awesomehaxx

Jak ty nie kopałeś tuneli ponieważ nie było ich a w bazie zobaczyliśmy frostiego.

Mogę tam wrócić i zrobić ci paręnaście screenów że do waszej bazy jest tunel hehe Smile
Zaraz wbije na serwer zrobić ss-y
#8
(29-01-2016, 06:19 PM)awesomehaxx napisał(a):
(29-01-2016, 06:13 PM)Hijzhij napisał(a):
(29-01-2016, 04:30 PM)awesomehaxx napisał(a): Niestety to nie helper frost, frosta nawet tam nie było. Gdy tepnąłem się w losowe koordy zauważyłem nick jednego z was (Hijzhij chyba) i zacząłem się wkopywać. Z mojej strony to chyba tyle.

                                                                                                     Pozdrawiam awesomehaxx

Jak ty nie kopałeś tuneli ponieważ nie było ich a w bazie zobaczyliśmy frostiego.

Mogę tam wrócić i zrobić ci paręnaście screenów że do waszej bazy jest tunel hehe Smile
Zaraz wbije na serwer zrobić ss-y

Gdy nas nie było to miałeś czas na wykopanie ich.
#9
Dobrze znam FrOsta mam z nim dzialke na freebuild i wiem że nie zrobił by czegoś takiego zresztą co jest złego w podglądaniu graczu może spotkasz cheatera i kompletnie nie zgadzam sie z tym żeby FrOsT został zdegradowany z Helpera ponieważ sumiennie wykonuje swoje obowiązki. To tyle odemnie.


Lubie Placki Big Grin
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]
#10
Frost jako członek Administracji ma prawo teleportować się do różnych graczy, gdyż może napotkać cheatera który myślał, że dany Administrator go nie zobaczy. Znam Frosta z PvP i wiem jak to wygląda. A wygląda to tak, że Frost teleportuje się na vanishu do losowej osoby sprawdzając czy nie posiada cheatów. Jestem za potwierdzeniem gracza awesomehaxx, ponieważ nie mieliście cuboida i każdy mógł zrobić tunel. I jeszcze co do dowodów. Ten gracz teleportował się do Frosta? Daj dowód, że Frost tam był i, że awesomehaxx się tam do niego teleportował. To chyba wszystko z mojej strony.
~Nysia
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości