Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LadymrawxddProblem xd
#1
Rainbow 
Nie wiem czy to pasuje do tego wątka, ale ok (problem dość dziwny xD).
Na Anihilacji aha chciałam kupić ''zestaw Ninja''. Problem polega na tym, że mam 15k Fe i nie da rady kupić. ;/
Coś, ktoś pomoże?
hejty poleca
Odpowiedz
#2
Sprawdziłaś czy nie masz przypadkiem groszy bo bywa tak że ktoś nie ma tak naprawdę 15k tylko ma po przecinku jakieś liczby czyli groszy np. 155,01 a nie 155.01

Inaczej tego napisać nie mogłem jeśli się połapałaś to +
[Obrazek: aQPn4dU.jpg]
Odpowiedz
#3
jest druga opcja którą marcel nie napisał to jest to że np z innego nicku ale na tym ip przesłałaś sobie fe i wtedy ci się coś baguje ja tak miałem i do teraz nie mogę kupić nic bo niby zarabiam ale nic mi nie leci raz uzbierałem 20.000 fe ale się zatrzymało i stało na 2.000 więc tak mam już pół roku ale też np duże litery w nicku mogą to spowodować
xDD
Odpowiedz
#4
(12-01-2016, 02:30 PM)Dawi1203 napisał(a): jest druga opcja którą marcel nie napisał to jest to że np z innego nicku ale na tym ip przesłałaś sobie fe i wtedy ci się coś baguje ja tak miałem i do teraz nie mogę kupić nic bo niby zarabiam ale nic mi nie leci raz uzbierałem 20.000 fe ale się zatrzymało i stało na 2.000 więc tak mam już pół roku ale też np duże litery w nicku mogą to spowodować

Nie przesyłałam sobie fe.
I naprawdę? ;-; Duże litery mogą to powodować? ;-;
[*] dla ludzkości
Odpowiedz
#5
@up Tak?
Każdy mógłby mulciakami nabijać fe.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#6
aha, to zadam kolejne dziwne pytanie
Jak ja mam zarobić na tą Ninje? ;__;
Odpowiedz
#7
no według mnie i moich obserwacji ja nie mogę zarobić na inną klasę i żyję tylko z all klasami za 4 tysie i mały tescik przeslij wybranej osobie 2 fe i zobaczysz że ci odejmnie większą polowę całego konta Big Grin
xDD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości