Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xLugaPomysły na serwer ^^
#1
Witam. Niedawno wymyśliłam pomysły na serwer i chce się z nimi podzielić.

Pomysł nr. 1: Można by było zatrudnić tak zwanych "Budowniczych" na serwer i żeby budowali nowy tryb o nazwie "Pixel art". W tym trybie będzie chodzić o to że kto pierwszy "pokoloruje" (tzn. powykłada wełną cały pixel art ZGODNIE ZE WZOREM, JAKI SOBIE WYBRAŁ). I kliknie pierwszy guzik z graczy na trybie, ten wygra np. jeden diament. Jak uzbiera 10 diamentów, to będzie mógł sobie kupić dowolną rzecz w sklepie na tym trybie. (tylko do ułatwienia rozgrywki na tym właśnie trybie).

Pomysł nr. 2: Czy myśleliście o tym żeby zrobić urodziny serwera ? Jeśli tak ... to bądźcie za tym żeby zrobić takie "urodziny" serwera ... W tym właśnie dniu fajnie by było urządzić na każdym trybie mega event ! Big Grin a każdemu graczowi można by było również dać rangi VIP na serwerach takich jak: Creative 1/2/3, SkyBlock, WaterBlock, FreeBuild, Survival (Nowość), Best rpg (nie koniecznie). Również dobrze by było dać rangę VIP na pvp classic lub pvp z kitami Smile.

Pomysł nr. 3: Można by było zrobić nową stronę internetową serwera z własnym logo itp. Fajnie by było również zrobić rekrutację na helperów. Smile

Pomysł nr. 4:
Chciałabym żeby powstał na anihilacji ranking skoków ! Big Grin XD wiem głupi pomysł, ale niektórzy dużo skaczą i zasługują na 1/5 miejsce w tym rankingu. Ranking będzie można zobaczyć pod komendą /jump stats.

Pomysł nr. 5: można by było na anihilacji zapełnić na końcu parkoura fajerwerkami Big Grin

Na razie to tyle pomysłów <3
Pomysły by: LadySkull
Pozdrawiam ! :*
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#2
Wszystkie pomysły są fajne ale najbardziej podobają mi się:
Nr. 1
Nr. 2
Te propozycje są według mnie najlepsze, ale nr.2 raczej nie dodadzą(chodzi o vipa) chyba że na kilka dni ;/
#3
Jestem za wszystkimi pomysłami ;3 Bardzo mi się podobają.
Najlepsze nr. 1, 4, 5. Big Grin
[Obrazek: tumblr_o61u89QW4i1sjl7rjo1_500.jpg]
•Problem w Tobie jest a nie w nas wszystkich•
#4
Strona będzie jak ruch na serwerze będzie mniejszy i forum bo silnik nowy itp.
Urodziny, pomyśli się.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Ruch na serwerze będzie mniejszy ? A Co ma to wspólnego ze stroną ?
z Forum można działać w trybie online ^^ Wgranie nowego szablonu już poprawi estetykę oraz tak zwana praca w tle z udoskonaleniem Forum Tongue
#6
Dodam także pomysł 5:
Tryb Master Builders czyli dajmy na to ,że mamy 5 minut i na Leanderbordzie obok wyświetla się co mamy zbudować , np.
Świnka xD. Następnie gdy skończy się czas oceniamy praca innych w skali 1- może 10, zależy.
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości