Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rubia77[UNBAN] rubia77 i ges
#1
Witam,tutaj rubia77. Wczoraj (04.01.16r.) zostałam zbanowana razem z gesem (ges). Od razu wyjaśniając: nie jestem recydywistą,a ges to zupełnie inna sprawa. :/ Dostałam bana za obrazę administracji,a ges za używanie killaury. Ges nie miał aury,tylko użył róg mocy,a ja...No a ja faktycznie obraziłam administrację,ale po prostu nie poniosło.Moje konto rubia77 jest dla mnie ważne i wydaję mi się, że dużo na nim osiągnęłam,a nie chciałabym żeby się zmarnowało. Dobrze,mogłabym wysłać sms'a ale nie mam środków na koncie xd. A tak na serio to naprawdę żałuje że przeklnęłam na administracje. A moim zdaniem ges został niesłusznie oskarżony o to "przestępstwo".
Mam nadzieję,że mój problem,bądź moja propozycja (jak zwał tak zwał) zostanie rozwiązana pomyślnie,bądź z pozytywnymi skutkami (to chyba jedno i to samo,nieważne xd).
Z wyrazami szacunku
rubia77
PS. Tak,wiem że wyszło masło maślane,ale nigdy nie miałam w życiu bana,jestem amatorką w tych sprawach.Myślę że ten wątek trafi na odpowiednie miejsce...Dziękuje,za przeczytanie tej wiadomości.
#2
w 100 % się zgadzam :d. Jeżeli chodzi o gesa chłopak nigdy nie chetował... niestety chamstwo i zagorzałośc u niektórych osób na serwerze mnie dobija .
#3
Jestem za UB. Widziałem jak ciągle siedziałaś na anihilacji, a widząc cheaterów i małą ilość moderatorów na co najmniej 24 tryby, to faktycznie mogło ponieść.

Amatorka w tych sprawach? No nie wiem. Wysiliłaś się pisząc tekstem ciągłym, zawierając bezpośrednio wzór.
Jest to osiągnięcie, bo większości się tak nie chce, bo mają gotowca.

UB się należy. Cheaterom szanse dajemy, to Tobie powinni dać UB, przy takiej sytuacji.

Nie wiem jak z ges'em, ale także go widziałem na serwerze. Nie znam go na tyle, by się konkretnie wypowiedzieć.
Poczekamy, zobaczymy.
God's Not Dead

koteł ^u^
#4
Uważam że niesłusznie zbanowano ges'a.Spotykam go na tym serverze i wiem że nie cheatuje. Nie rozumiem dlaczego tak postąpiono. Złośliwość ludzka to wszystko.
#5
Widuje gesa na serwerze od bardzo dawna. Nie używa on żadnych wspomagaczy . Chłopak po prostu ma skilla.
A co sie tyczy do rubii to myślę że dobrze postąpiła broniąc swojego kolegi. Mam nadzieję że ges i rubia77 dostaną UB .
#6
Ja jestem za UnBan'em oby dwóch osób, znam ges'a i rubie i wiem,że ges nigdy nie cheatował i nie będzie, a rubia, nie widziałam żeby wyzywała kogoś z administracji, wyjaśnienia są dwa sprawy rubii, albo wyzwała danego gracza który należał do administracji a ona nie wiedziała o tym, bądź ban został dany tej osobie z powodu którego tak naprawdę nie ma, bo jak można zobaczyć paru graczy zostało tak właśnie zbanowano, więc UB się należy oby dwóm osobą, ponieważ ban u ges'a jest nie słuszny a u rubii myślę, że też.


I to chyba tyle dziękuje :3
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
Popieram Nysie! ges i rubia77 powinni dostać UnBana. Ges po prostu umie się bić i to nie powód żeby oskarżać go o cheaty, a jeśli chodzi o rubie to też ma skilla jak ges, nie wyzywa, nie cheatuje, staje w obronie kolegi to godne naśladowania i wnosze sprzeciw o zbanowanie ich kont




Szanowni Admini pozdrawiam 22hamham
#8
Jak tak samo to popieram. Znam dobrze ges'a i on nie ma cheatów
#9
Noo ja tez popieram ;3
Ges: Lubie go, nigdy nie cheatowal tylko dobrze juz zna pvp
Rubia: No czesto przeklina na czacie i jest wulgarna, ale tez powinna dostac ub bo chyba by nie obrazala administracji Smile
Dziekuje.
                          WIDZIMY SIE NA SERWERZE #Pro_Shigima Zaprasza Smile
                            
                    [Obrazek: game_of_thrones_signature_by_alicekeepwa...3fhl1s.jpg]
                                          
                
#10
@Refresh
Wypowie się ktoś z administracji?
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości