Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smt123Raport z trybu RPG
#1
Big Grin 
JEŚLI TO ZŁY DZIAŁ TO PROSIŁBYM O PRZENIESIENIE!




Propozycje:
- Dodanie klas, typu wojownik (Miecze) , łucznik (oczywiście Łuk) , i mag (Motyka, albo według własnego uznania)

- Dodanie pokojów EXP (Tzn, płacimy wybraną sume, po czym dostajemy na 15 min pokoik, Na ścianie będzie przycisk, po kliknięciu go pojawia się 9 mobów)

- Dodanie otwartej mapy (Podobnej do tej w Tibii) Nie każdy chce się męczyć bijąc zombie, a ktoś ma jaja i poszedłby na coś mocniejszego (przykład: ja)

- Dodanie nagród za level (dodanie permanentnie absorpcji, naprzykład serce za poziom) pieniądze lub przedmioty

- Wzrost szans na dropnięcie przedmiotu, z mapy od poziomu 0 dropią drewniane miecze, podczas gdy lepsze są rozdawane za darmo.


Poprawa:
- Cofania się mobów. Denerwujące jest to, gdy goni cię dużo potworów a wskoczenie w sam środek to samobójstwo, gdy uciekasz i nagle potwory znikają; cofają się

- Zasięg mobów i ich siła

- Targ od poziomu przynajmniej 5, aktualnie jest dużo propozycji sprzedaży startowych mieczów, co zaśmieca targ.

- Drop z bossów, 15 głów zombie za możliwość zabicia Króla Zombie, z którego (w moim przypadku) dostałem głowe zombie i nadkruszony emerald.

- Mniej P2W, zamów 100000$ i kup sobie najlepszy set w grze! Czysty P2W!

Bugi:
- Możliwość wyjścia poza mapę areny od poziomu 5.


SĄ TO MOJE OSOBISTE SUGESTIE!!!
Odpowiedz
#2
Fajne pomysły ale chyba zły dział
Daje 1+ Wink
Odpowiedz
#3
Czysty RPG Smile Aj laj it ^^
Odpowiedz
#4
Fajne pomysły
dam plusa
Mój Nick to: _SorcererXD__
Pomogłem,Zainspirowałem? - Daj Diaxa!,To mnie motywujeBig Grin

Odpowiedz
#5
Z tego co się orientuję RPG robi się coraz popularniejsze więc chociaż taki serwer testowy stworzyć to już było by sporo.
Odpowiedz
#6
@odświeżam
Odpowiedz
#7
@odświeżam
Odpowiedz
#8
@odświeżam
Odpowiedz
#9
@odświeżam
Odpowiedz
#10
@odświeżam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości