Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheZabojcaAnihilacja #1
#1
Star 
Prosiłbym o zawiadomienie jednego z właścicieli o tym błędzie.

- Niektórzy z nas podczas gry na Anihilacji mogą wykopywać bloki, bić przeciwników i kłaść bloki.
Jeżeli wadliwie zaczniesz grę, przez jakiś błąd i nie będziesz mógł nic wykopać tak jak na filmiku poniżej, to maksymalnie będziesz mógł zabijać, ale nic więcej. Zero przyjemności z gry.

Komenda /kill nic nie daje, restarty gry, wyjścia do lobby / relogi - nic.

https://www.youtube.com/watch?v=3uXthN_WJ08


Zazwyczaj po restarcie areny można kopać, ale nie zawsze. Raz da się kopać raz nie. Zależy czy masz farta. Dobrym wyjściem byłoby ustawienie /gamemode'a 0, zamiast 2 (Adventure) i może wszystko by działało.

Jeżeli spotkałeś się z tym błędem to oznajmij o tym w poście poniżej.

PS Dlaczego _MrMinecraftPL_, marcel4321 nie mają permisji na tym trybie?
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#2
+Jeżeli osoba ma danego Buga, to nawet po wybraniu i przynależności do jednej z drużyn jej nick jest biały, a nie niebieski jak powinien w tym przypadku.

Jeżeli byłaby wątpliwość, że osoba, która przegląda TAB ma zawsze biały nick to dopowiem, że Cors mający ten sam problem co ja także miał U MNIE biały nick, a nie niebieski/czerwony/zielony itp.
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#3
Jak Było widać na filmie tez miałem ten problem. Nie moglem nawet zniszczyc nikogo nexa :/
RZAL I BUL
Mam Wyjeba*ne na świat jak na Swiatła w GTA Sleepy
              
Odpowiedz
#4
ja mam że dirtu nie mogie niszczyć
xDD
Odpowiedz
#5
To jest dziwne ... ://
Nierozumiem ... Anihilacja teraz ciągle się psuje ... :/ właśnie ... Jeszcze w lato była prawie bez żadnych problemów ... a teraz ? ... Jak to powiem gówno! uważam że powinni to naprawić -.- jak najszybciej .. I też tak miałam jak jest na filmiku powyżej. Pozdrawiam c:
Odpowiedz
#6
Tez tak mialem xD
Odpowiedz
#7
też tak mam
Odpowiedz
#8
u mnie nadal ten sam problem
Odpowiedz
#9
mam podobny problem ale na 1.8. Wszystko działa tylko nie mogę nic zniszczyć...
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Niekompaty...ji-z-1-8-X
powiedzcie czy wy też macie ten problem.
[Obrazek: X12YmmB.png]
Odpowiedz
#10
Miałem tak wiele razy. ;D
Ale i tak więcej biegam niż kopię na Ani... :-:

Wysłane z mojego Popka c7 :3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości