Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuch_ChorrisSky Wars Classic
#1
Mam coś do powiedzenie:

Na trybie Sky Wars Classic denerwuje mnie jedna rzecz, a chodzi o kity. Wiele graczy, (bez obrazy) nie stać na kity ponieważ są za drogie a dla nie których graczy wręcz nie potrzebne[...] Jest to tylko wyłącznie mój głos w tej sprawie... Jestem za usunięciem kitów z Sky Wars 3 lub obniżenie ich cen.
Odpowiedz
#2
Jestem za, ponieważ nie widziałem nikogo kto by je kupował. Mi osobiście się one nie przydają, chociaż mam na Sky Wars ponad 3,5K pkt. Jestem za umożeniem kitów.
Odpowiedz
#3
Heart 
Moim zdaniem najlepiej by było, aby skywars noob lub professional zostały przerobione na zwykłe, bez kitów.
W ten sposób nastąpiły by 3 rodzaje skywarsów, a mianowicie
Skywars Classic - Z kitami.
Skywars Noob - Z rzeczami jednorazowymi.
Skywars Proffesional - Zwykłe, bez dodatków.
Co wy na to?

Kity jednak są wykorzystywane, głównie klasa Elf oraz bodajże Tank. A że ludzie nie chcą wykorzystywać tych kitów, mając dużą ilość, to możliwe, że wolą się wykazać dużą ilością takowych, ewentualnie lepiej im się gra bez, chcą mieć równe szanse z każdym, by mieć satysfakcję z zabicia kogoś bez żadnych pomocy. Wink
Co do ludzi, których rzekomo nie stać.. zawsze można pograć dłużej, zarobić kilka punktów i proszę bardzo, kit już jest dostępny. Wystarczy tylko trochę chęci.

Podsumowując, moim zdaniem usunięcie kitów nie byłoby za dobre, bo to jednak jest jakieś urozmaicenie.  
Odpowiedz
#4
To tylko moja opinia Big Grin
Odpowiedz
#5
Ludzie nie używają kitów, ponieważ są drogie i nie opłaca się ich używać .To tylko strata pkt :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości