Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shunikHej ^^
#1
Hej ^^. Nazywam się shuni. Wiem ... To nietypowe imię, ale urodziłam się w Anglii więc? :/. Mam 15 lat a 5 stycznia będę miała już 16 ;3. Obecnie mieszkam w Piotrkowie, a w do 13-stu lat mieszkałam w Anglii (miasta nie podam - prywatność). Jestem opanowana, spokojna itp. Nie jestem "wybuchowa" np. Jak moja przyjaciółka. Wybuchowa? zapytacie ... Według mnie to znaczy że ktoś ma mega zmiany humorów, czyli że jak ktoś pisze ciągle "XD" lub "XDD". Niewiem czym się to różni, ale ok. Na McSurvi gram przez Maję (Nick: Ladys, LadySkull). Interesuję się sportem, (Ja kocham Sport, On kocha mnie<3). Staram się być jak najmniej "wybuchowa". Wg mnie tacy ludzie/gracze chcą się po prostu popisać przed innymi (bez obrazy maju ;c. ja wiem, ty masz taki charakter ;*). Ostatnio przefarbowałam włosy na fioletowy, stąd jest na awatarze ;3. Staram się jak najmniej robić błędów ortograficznych, ale jestem tylko człowiekiem. Wiem, rozpisałam się ... To już trochę o mnie wiecie ^^. Może ktoś by chciał pograć? ;3
#2
Witaj, ja tez jestem nowy. Grasz może na waterblock?
#3
Nie gram na "waterblocku". Cokolwiek to jest ... Wczoraj się zalogowałam na serwerze. Na razie grałam tylko na anihilacji Smile.
#4
Ojj, przez przypadek znalazłam cię w wujku google. ;>
https://www.google.pl/search?q=angelika+...DTynYVM%3A
[Obrazek: vmZcRcM.gif]
#5
Czesc!
Mój Nick to: _SorcererXD__
Pomogłem,Zainspirowałem? - Daj Diaxa!,To mnie motywujeBig Grin

#6
Hey ^^
[Obrazek: tumblr_o61u89QW4i1sjl7rjo1_500.jpg]
•Problem w Tobie jest a nie w nas wszystkich•
#7
i tym oto sposobem nie wiem co mam zapytać. Tak łaTwo Cię znaleźć na google. Albo jesteś popularna albo nie podobasz się samej sobie. Ale to nie oznacza że musisz okłamywać innych. Jaka jest prawda w tym co napisałaś ? Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości