Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AssezCo dodać, co zmienić, czego się pozbyć.
#1
Cześć! Piszę dosyć obszerny wątek, o tym co mi nie pasuje, bądź co polepszyło by tryb Sky Wars - z perspektywy oczywiście zwykłego, szarego gracza.

Rozpoczynając swoją rozgrywkę na serwerze, oczywiście pierwsze co mnie zainteresowało, to wyżej wymieniony tryb, który dosłownie kocham i najczęściej to na nim zamierzałam grać. Ale gdy rozgrywka się rozpoczęła, gdy w ogóle przed rozpoczęciem musiałam wskakiwać na płyty naciskowe by rozpocząć, załamałam się.

Uprzedzając, jest to tylko i wyłącznie moja indywidualna opinia na ten temat i jeżeli są osoby niezgadzające się z nią - nie mam z tym problemu, to jest przedstawienie jak ja to widzę. Dzięki!

Także tak, pierwsza sprawa to problem z graniem w grupie. Skoro nie kara się za tak zwane zawiązywanie sojuszu, to czemu ciężko jest połączyć się, kiedy się gra w parę osób? Już mówię! To wina, tego skakania - otóż gdy staram się skoczyć równo z kolegą, z którym zamierzam grać to z drugiej strony skacze dziesięć innych osób, co powoduje, że pojawiamy się albo na różnych arenach albo w ogóle. Nie lepiej byłoby dać graczu wybór, gdzie i na jakiej arenie ma grać? Wiecie co byłoby dobre? Tabliczki! Klikasz w tabliczkę z nazwą mapy, na której masz ochotę zagrać, jednocześnie z osobą, która ma być w Twoim sojuszu i tyle - gracie razem, problem załatwiony i każdy gra na arenie, która jego zdaniem jest ładniejsza wizualnie, czy nawet po prostu już zna ją na pamięć. Losowanie mogłoby zostać, ale tylko jako dodatek, typu 'Nie możesz się zdecydować na jakiej arenie zagrać? Skacz!'

Druga kwestia to mapy, mapy, mapy, mapy! Zdecydowanie jest ich za mało. Jest tyle osób, które potrafią tak świetnie budować, czemu nie poprosicie ich, by stworzyli dla Was więcej map i do tego bardziej rozbudowanych i interesujących?

To by było na tyle, zachęcam do pisania w tym temacie i wyrażania co o tym sądzicie, a ja z chęcią udzielę konstruktywnych i zwięzłych odpowiedzi!

Pozdrawiam,
Assez.
[Obrazek: GlAE7PF.png]
#2
Popieram propozycję, bardzo przydatna funkcja.
#3
Przyjdę, przekaże właścicielowi

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
A może zrobić by konkurs na mapy sky wars? Za dodaną mapę osoba która ją zbudowała ma Vipa ,np na 7 dni?
Na serwerze Sitrox'a tak zrobiono... i co teraz jest tam tyle mapek, że Ho! Ho! Lub to o czym wspomniała francuska Ewelina
,gdy gramy w sojuszu ,np ja z Assez wpisując komendę /sojusz dodaj <nick>. Gdy tak zrobimy gdy , np ja dołączę do jakiejś areny wraz ze mną będzie także , właśnie to Ewelina. Jeżeli nie wiecie o co mi się rozchodzi wejdźcie na serwer.... ( nie reklamuje ) Square life
i tam sprawdźcie jak to wygląda. To chyba tyle.
#5
No i tu masz rację bo to co teraz jest na sky wars jest lekką pomyłką ale może się to zmieni.


Pozdro. hahajot
[Obrazek: image.php?di=PU6I]
#6
Na tej wersji updatów nie planujemy, gdy będziemy przerabiać skywars na 1.8 to na pewno zmieni się znacznie więcej, ale przed tym kilka innych trybów czeka na rozbudowę. 
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości