Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarexs™Większe Działki (ale nie tanie)
#1
Witam wszystkich graczy tego serwera. Chciałbym zaproponować dodanie ,,Działek 100x100" np. na osobnej mapie. Ale ponieważ te działki są bardzo duże to mam kilka pomysłów za co można by było zdobyć tą działkę czyli np.:
1. Za SMS np. za 10zł
2. Zamiast 4 działek przy zakupie VIP60 to własnie ta 1 duża działka
3. Żeby nie było ze tylko w IS to np. za 50/100k w grze bo wiadomo trochę ciężko zdobyć tyle kasy Smile
Moim zdaniem takie działki by się przydało bo by się to równało z nowymi możliwościami. Jeśli ktoś by chciał zawitać na serwerze dłużej to by moim zdaniem takiej działki potrzebował do dużego rozwijania się, a gdy już by dużo osiągnął to zamiast odejścia z serwa, zresetował by działkę i zaczął ją upiększać, robić różne budowle, który by podziwiał cały serwer.
Dodam jeszcze taką mała rzecz dla Administracji, bo oczywiście takie argumenty nie zawsze przekonują Adminów, więc jakby były takie większe działki i ktoś by stawiał większe budowle, to oczywiście by im się przydała komenda /fly, a co za tym idzie - wzrost kupowania VIP40/60 i dzięki temu większe datki na serwer na rozwijania się go i zdobycie większej ilości graczy lub powiększenie slotów.
Mam nadzieje, że propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona. Z góry dziękuje każdemu za przeczytanie i wystawienie swojej opinii.
Pozdrawiam Jarexs !
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem to fajny pomysł, serwer dzieki temu może się rozwinąć i przyciągnąć graczy, bo w sumie takie działki widziałem tylko na nielicznych serwerach i przyciągało to jednak graczy. Wiec jestem na Tak
Odpowiedz
#3
Pomysl ciekawy i może przyciągnąć graczy, wieć również jestem za tym by to wprowadzić
Odpowiedz
#4
Zobaczymy co powie reszta.
Odpowiedz
#5
A co powiedzie na większe działki, ale do zakupienia za walutę zarobioną na serwerze ?
Odpowiedz
#6
No to mi to pasuje napisałem to własnie w 3 przykładzie ze za walute serwera ale taka wieksza ktora troche trzeba bylo by zbierac. Ale mam nadzieje, ze mówiać ,, wieksze działki " masz na myśli te 100x100 co zaproponowałem Smile
Odpowiedz
#7
spoko moze byc :3 bynajmniej ci co maniacza na serwie beda mieli to na co zasluzyli
Odpowiedz
#8
100x100 są za duże, ale 60x60
Odpowiedz
#9
Kurcze, jesli by miałby być tylko 60x60 bez 100x100 to jednak tej propozycji nie chce juz Sad bo dla mnie kazda oprocz 100x100 jest niewystarczajaca bo ja mam plan jak zrobic fajna dzialke 100x100 a czy bedzie miala 40x40 czy 80x80 to juz dla mnie bez roznicy bo nie wykonam na niej swoich planów Sad chyba ze zrobisz 60x60 / 80x80 oraz 100x100 tylko ze w innych cenach a te 100x100 to zrobisz w naprawde jakiejs kosmicznej cenie.

PS. Działka 100x100 nie jest az tak duża jak sie wydaje i można na niej zrobić na prawde fajne rzeczy czy budowle Smile
Odpowiedz
#10
popieram Jarka
im wieksza dzialka tym wiecej do zaplaty

i jak cie nie stac na dzialke 100na100 kupisz sobie naprzyklad 60na60 lub 80na80 i gites
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości