Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kondziorek12UNBAN Kondziorek12
#1
Chciałbym prosić o unbana . Zostałem zbanowany12.14.2015r. Z powodu reklamy swojego kanału na yt. Bardzo chciałbym przeprosić za to zachowanie ale od niedawna zacząłem nagrywać na yt i chciałem się wybić przez reklamowanie swojego kanału.
Przysięgam że tak już nigdy nie zrobię. Bardzo lubie wasz serwer . Można na nim dużo czasu spędzić  i nigdy się nie nudzę , dlatego
proszę o unbana .
#2
nie uda ci się wybić na reklamowaniu na serverach lub innych kanałach -_-
xDD
#3
Ja rozumiem jeżeli zareklamujesz co jakiś czas. Ale po jakiego spamić tym tu i ówdzie? Skoro nikogo to nie obchodzi to po co reklamujesz?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
Dajmy mu szansę. Jeżeli cheaterzy tu piszą podania o UB, a na 95% UB nie dostają...
To ten dział podań o UB byłby trochę bezużyteczny.

Jestem za UB.
God's Not Dead

koteł ^u^
#5
(14-12-2015, 07:41 PM)TiTeczek napisał(a): Ja rozumiem jeżeli zareklamujesz co jakiś czas. Ale po jakiego spamić tym tu i ówdzie? Skoro nikogo to nie obchodzi to po co reklamujesz?

Wiem ale bardzo przepraszam . Wtedy mi coś [odbiło] i spamowałem ale wiem że to był błąd i inny gracze mieli mnie w [dup*e].Ale bardzo PRZEPRASZAM więcej tak nie zrobie .
#6
Ja bym mu dał szansę, ponieważ jak piszę, że nie będzie więcej tak robił to może dostać UB.
#7
jestem za unbanem widać że żałuje
xDD
#8
Dajcie mu te UB... Zapewne nie reklamował celowo aby dostać bana.
Wystarczy że dostał nauczkę ..
#9
Reklama kanału na YT... spam... nie jest to największe wykroczenie jakie można popełnić.
A wiadomo, chcesz się rozreklamować, masz nauczkę aby nie robić tego tutaj Big Grin


Twoja Prośba o UNBAN została rozpatrzona Pozytywnie!


Życzymy miłej gry na serwerze!
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości