Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mamutoSkarga na Moderatora
#1
Twój nick: Mamutos
Nick Oskarżonego: Lee14
Powód: Brak jakiejkolwiek pomocy pomimo iż jest moderatorem + banowanie za byle g...
Tryb, na którym się to wydarzyło: SkyBlock
Godzina, data: ~20:30 dzisiaj tj. 12.12.15r.
Krótki opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze, próbowałem się już wcześniej dowiedzieć na forum jakiego typu jest to serwer aby utworzyć cobblarke z witherem w środku (look poradniki na yt). No wiec gdy już cały 1 dzień nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na te pytanie, a potrzebuje koniecznie cobbla to postanowiłem popytać na serwerze. I co? Wielkie g... Patrzę wszedł admin i moderatorzy. No wiec pomyślałem sobie, że popytam. Pisałem co jakiś czas na czacie admini mieli to za przeproszeniem w dupie tak samo moderatorzy, a jeden z nich czyli Lee14 jeszcze bezczelnie mnie prowokował, zamiast odpowiedzieć na pytanie po prostu, że nie wie. ("Graj to się dowiesz" itp.) Poza tym nie wiem za jaki wulgaryzm bana dostałem może jakąś kur*ą przypadkowo rzuciłem, ale mam tylko 5 ss'ów i na żadnym z nich tego nie widzę, chodź nie twierdzę, że mogłem zabluźnić.
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): http://oi64.tinypic.com/260zgc3.jpg
#2
Czemu skarżysz sięna moderatora z innego serwera? ;/
To jest ss z jakiegoś mienekrafci cy jakoś tam ;p
Jak mają ukarać kogoś, kto nie jest z tego serwera? ;p
Niech się administracja wypowie Wink
#3
Niema takiego moderatora jak Lee , serwery Ci się pomyliły .
#4
Kompletnie inny serwer.. Proszę cię..

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości