Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FranklinClintonSkarga.
#1
Na początek postu, chciał bym zgłosić że mi się wdał wirus do laptopa i nie mogłem otwierać przeglądarki z powodu błędów.
Podczas mojej nieobecności na forum na mcsurvi zauważyłem jednego cheatera. Chciałem go zaskarżyć ale niestety nie było jak.
Niestety dowód jest stary lecz bardziej chcę opisać sytuację, w której tkwi serwer.
Mój nick: FranklinCLinton.
Nick oskarżonego: _Kropek_.
Data i godzina : Od początku grudnia to samo Big Grin . Niestety dokładnej daty nie mam.
Wina: Aura + fly + antiknockback.
Tryb: Anihilacja i chyba pvp 2.
Opis: Gracz zakupił range vip, róg mocy, miecz dusz (możliwe że zdobywał za pomocą killaury)... Zostawał wiele razy banowany przynajmniej 2 i kupował unbana. Problem tkwi w tym, że on przeszkadza wszystkim w grze. Zabija mocniejszych od siebie i zapewnia sobie największe luxusy latając po mapie. Dowodem winy niestety jest ss jak on zostaje wykryty. Ale ss zrobiony został przed banem. Dziś gracza nie widziałem, więc możliwe że ktoś mnie wyprzedził.
Dowód winy: ss'a miałem przed resetowaniem pamięci w komputerze. Możliwe, że nie długo pozyskam informacje na temat gracza i jego wspomagaczy.

Żegnam i pozdrawiam administracje. Dobranoc.
#2
Niestety... Bez dowodów nic nie zdziałasz ;/
Dostarcz jakieś dowody, inaczej nie mogą zbanować gracza :/
Jeżeli nie masz dowodów, to poco pisesz ten wątek? Nie bardzo rozumiem....
#3
Wstaw dowody.
#4
Brak dowodu
#5
Wiem... gracz i tak chyba ma bana. Przepraszam.
#6
Close

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości