Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LatajacyPajacMikołajki
#21
Moje geny u narzeczonej Smile
Odpowiedz
#22
;-; troche boję się zapytać co to znaczy ;-; xD
Odpowiedz
#23
hmmm... takie coś co chowa sie w brzuchu aż 9 miesięcy i strasznie denerwuje przyszłą mame, natomiast przyszła mama będzie denerwować mnie Smile Potem sie wykluwa .. lub wylęgnie tego jeszcze nie wiem. Na początku okropnie wygląd, ale z czasem to takie malutkie serduszko (lub wielki klocek - waga). Do 12-14 roku życia będzie dobrze, no może będą lekkie problemy czy kary ^^. Najgorzej będzie za 15-17 lat. Mały potworek będzie już duży i wejdze w okres buntowniczy. Wyjaśni nam jak bardzo nas nienawidzi i że my nie mamy racji. Ale sie opamięta i przeprosi. Za 19 może 21 lat. Potworek dojrzeje (ale nie emocjonalnie) i opuści swoje miejsce gdzie rósł. Ale będzie pamiętać o nas ! Odwiedzać, przyjeżdżać na święta. Z czasem będzie o nas zapominać ale to nie będzie wina tego potwora. Może sam/sama doświadczy tego co ja na mikołajki ^^
Odpowiedz
#24
Tego się spodziewałam;-; xD
I tak w ogóle to powodzenia Wink
Jeżeli to na serio to mnie trzymaj bo zaraz zemdleje ;-;
OMG ;-;
Odpowiedz
#25
czemu zemdlejesz ? Smile No wiesz, takie nowiny nie są codziennością. Mi się kolana ugięły. Po prostu mooje szcżescie jest zbyt wielkie Tongue
Odpowiedz
#26
No człowieku zemdleje bo ja mam dopiero 11 lat ;-;
No szczęścia to maż po sam sufit ;-; ;D
Odpowiedz
#27
Jeszcze wikusia nie rozumiesz tego tematu Wink
Dosłowniej: Nie zrozumiesz

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#28
Oj tam wiele jeszcze przed nią Smile No ale koniec spamowania z mojej strony i niech temat wróci do głównego wątku ^^
Odpowiedz
#29
Ohh Titeczek takie tematy to ja rozumiem od jakiś 2 lat xD
Odpowiedz
#30
Bilard , słuchawki Creative Fury , myszka Steel series Rival i Hajsy od babci Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości