Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wikuska123123denerwująca reputacja
#1
Trzy lub dwie osoby dają mi -1 reputacji i na dodatek tym spamią, większość reputacji " - "
są z treścią zawierającą kłamstwa, weźmy za przykład użytkownika o Nicku patr@ coś tam,
Napisał że niszczę jego marzenia, napisał on wątek pt. ,, kce opa", ja wyraziłam tylko swoje zdanie na temat tego ,,opa" a on mi dał kilka ujemnej reputacjii, tak samo Reister , tylko że ten gracz dał mi ją bez powodu, napisał że gram na cheatach i wyzywam graczy co oczywiście jest nieprawdą ;( jeśli jest taka możliwość proszę o usunięcie tej reputacji z mojego profilu ponieważ jakby na przykład był jakiś nowy gracz na forum i serwerze to może to wsiąść za prawdę i nie chcieć się ze mną zadawać lub coś w tym stylu.

Pozdrawiam i dziękuje Smile
#2
Ehhh... Wika, skarżysz się na spam reputacji -1 a sama nie jesteś lepsza, na swoim multi " roki.. " nabijasz se reputację a to chyba też nie w porządku. Reputacje -1 mogą zostać usunięte ale +1 też.
#3
Nala, chyba już Ci mówiłam że ukradziono mi konto ;p pozatym nie jestem głupia żeby tak oszukiwać, jeśli nie da się usunąć tylko ,,-" to niech usuną też +, ja tylko nie chcę aby inni gracze mnie nie lubili Smile
#4
Tak jasne, gracz który ukradł ci konto nabija ci reputację. Mhm, mało prawdopodobne ale ok. " nie jestem głupia aby oszukiwać " nie trzeba być głupim tylko cwanym Wink
#5
Nie rozumiem celu tego wątku, reputacje może dać gracz i to jego wybór lub powód dla, którego daje ...
[Obrazek: aQPn4dU.jpg]
#6
Może dać jak najbardziej ale nie przesadzajmy, jeśli gracz ma niszczyć drugiej osobie reputacje dlatego że go nie lubi lub się nudzi to bez sensu. Marcel masz +3 gdybym ci teraz spamiła ciągle -1 to jakbyś się czuł ? jakby cię widzieli inni?
"Jestem modem i mam -5 reputacji", to chyba nie najlepiej wygląda.
Bo mimo wszystko jednak ta reputacja coś znaczy.
#7
Nala, może mało prawdopodobne, ale co ja poradzę? Jestem uczciwym graczem Smile
#8
Nie masz resetu reputacji, Luka ci dała 1+ reputacji aby wyrównać ci reputację.
#9
Właśnie to zauważyłam xDDDD
#10
Masz 1+ ;P ;*


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości