Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35AntyCheat
#1
Otóż niedawno został wprowadzony AntyCheat może to dobrze ponieważ przyda się jakaś pomoc ale zawsze jak kogoś banuje to pojawia się okropny spam przez 20/30 sek. Bardzo to przeszkadza w grze.. I w dodatku kicki za NoFall - cheaty... Wywala on graczy którzy nawet tego nie posiadają... A najgorsze jest to że gdyby kogoś wywaliło przy pvp ? ... To gracz by sypnął i stracił swoje cenne ity... Jestem pewna że minimum 35% graczy również to przeszkadza.
Proszę o ogarnięcie w jakimś stopniu ten plugin.
#2
Nofall to zero obrażeń przy upadku.. Ale na PvP jest to domyślne nofall to też zero obrażeń. Nofall buguje MC wiec AC wie kiedy banować.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
AC jest takie samo jak na mineserwer. Spam jest ale i mniej cheaterów. Na MS nie było skarg tu także.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
Ehhh ale mogło by się chyba to ogarnąć bo to przeszkadza...
#5
Podpisuję się pod tym, co napisała Nala.

AntiCheat nie tylko wykrywa cheaty, których gracz nie posiada, ale i powoduje Spam i blokuje organizację niektórych eventów.

1. Błędne wykrycie Cheatów:

http://zapodaj.net/d7c5b123572af.png.html


Wypraszam sobie takie coś.
Hejtuję cheaterów, ich zamiłowanie do takich programów, te programy same w sobie - i autora, który ten idiotyzm wymyślił, a tu mi pisze, że jestem na haxach...


I to najlepsze, że siedzę na koncie moda z włączonym Fly'em i Gamemode'em.


Jak sami widzicie przybywa skarg i próśb na forum, bo system banuje osoby, które cheatów nie posiadają.


2. Spam - Przy banowaniu przez konsolę pojawia się nawet 20 wiadomości, przy banie jednej osoby. Rozumiem banowanie na zapas, ale bez przesady... Jest fajny trik, że jak zbanujecie Console, to spam ustanie. Po UB Console wszystko nadal sprawnie działa. Nie zepsułem tego raczej, bawiąc się dwukrotnie w ten sposób.


3. Organizacja Eventów:


- Nie wiem jak z innymi modami, ale na Freebuild, gdzie organizujemy dość sporo Eventów - przez AntiCheat'a jest usunięty Odrzut.


Robi to duży problem, bo obrona na PVP wygląda bardzo marnie.


Eventy, które bazują na odrzucie typu: Stadion, Sumo - nie jesteśmy ich w stanie robić, bo gracze nie odlatują. Ten pierwszy miał być przełomem, a wyszło jak wyszło.


Co do banowania to osobiście lepiej było wykryć indywidualnie antyknockback, criticals'y i inne "G", teraz mam wrażenie, że na pvp kits latają wszędzie cheaterzy, bo jak wspominałem wyżej - odrzut jest zablokowany.






Nie wiem co będzie dalej, ale proponuję wyłączyć z działania tego systemu Freebuild, aby były organizowane tam m.in. Sumo i Stadion.
Żeby PVP było znośne.
Co do Cheaterów to nawet bez AntiCheata było ich tam mało, bo ciągle tam siedzieliśmy. To rozwiązanie co do Freebuild trochę pogorszyło sprawę według mnie.


PS: Na Freebuild potrzebuję pomocnika na miejsce Cors'a. Nalag mogłaby być na tym stanowisku...
God's Not Dead

koteł ^u^
#6
Jak widać na tym ss, Nala ma racje. Weszłam tylko na serwer i już spam banem:
http://scr.hu/8cn8/zov31
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#7
Od kiedy to wprowadzono tylko jest spam, że ktoś jest zbanowany... oto SS przedstawiające spam na trybie SkyBlock. [Obrazek: 2015-11-2_sxpxeew.png]
#8
Mnie tez odbanujcie!!! ?
#9
Mati jesteś odbanowany.
Czekam na wypowiedź Titeczka albo kogoś z Administracji.
God's Not Dead

koteł ^u^
#10
Zgadzam się z Zabójcą


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości