Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MrVoltzZnikające Ity
#1
Witam. Chciałbym powiedzieć, że na SkyWars zniknęły mi itemy. Nie kopiuje, a po prostu na arenie baloons po tym, jak biłem się z eryk(...) on uciekł na balon główny. Ja się próbuję tepać za nim. Najpierw niby rzucam, ale nic nie leci, a perły mi bierze. Tepło mnie obok balona (spadłem), jestem na spawnie, a tu co? Zniknęły moje ity.
Bardzo długo zbierałem na mój set, miecz, perły, koxy itd. więc proszę o przywrócenie ich.
(Moje ity to: Złoty hełm, żelazny napierśnik, spodnie i buty, dwa żelaza, 6 pereł, łuk, 10 strzał, 30 butelek EXP, stół do enchantu, żelazny miecz, kamienny miecz ostrość I, 2 koxy i lucky block, 2 pochodnie, 2 TNT, wiadro z lawą.)
_____________________________________________________________
Pomogłem? Daj popularność Wink
#2
witaj czasami na arenach występują bugi nie musisz mieć cheata aby sie zbugowac. tez tak miałem miałem vipa i straciłem all itemki Smile poprostu zacznij gre od nowa

Mozna Zamknac Temat Smile
#3
Nie nie można -.- . Nie zamierzam zaczynać gry od nowa, bo strasznie dużo pracowałem na wszystko. Możliwe, że tego nie rozumiesz bo nie grasz na SkyWars PRO, albo nie miałeś całego seta. A ja ciągle, ciągle grałem żeby to mieć... I nie zostawię tego od tak...
A i tak w tej sprawie admin powinien się wypowiedzieć a nie TY.
_____________________________________________________________
Pomogłem? Daj popularność Wink
#4
gram na skywars pro niby skąd bym mial tam 3120 pnkt ?
#5
Coś ci nie wierzę... Nigdy cię jakoś nie widziałem -.-
Dobra, jak takiś mądry daje ci minusa, bo się niepotrzebnie wcinasz, a adminem nie jesteś...
_____________________________________________________________
Pomogłem? Daj popularność Wink
#6
Mam ten sam problem. Tylko że zniknęła mi cała kasa na Jailu i moje /sethome.
#7
MrVoltez tez jak sie z toba bilem stracilem ity a tesz bardzo dlugo na nie zbieralem
#8
No... Ale zignorowali kompletnie mój problem... Piszę jeszcze raz.
_____________________________________________________________
Pomogłem? Daj popularność Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości