Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZuZoLkAxDhajs mi znika xd
#1
Gram dojść dużo na Anihilacji i dostaje za to dużo monet dziwi mnie jednak to ,że gdy np rano patrze na komende /money pisze mi że mam tam około 6k ale gdy znów wracam do tej komendy popołudniu niestety pisze , że mam tylko około 1 k . Nie rozumiem o co z tym chodzi ponieważ zmieniałam hasło już z 2 razy więc nie sądze że byłby to jakiś włam na konto . Prosze o odpowiedź ;d
Odpowiedz
#2
To, że zmieniasz hasło parę razy dziennie to nie oznacza, że nie będzie włamów na te konto, nawet gdy hasło jest bardzo ale to bardzo trudne, jest jakaś 'szansa', że takowy włam będzie. Istnieję dużo programów do chackowania kąt. Włamy na konto mogą być spowodowane wszystkim... Przez takowych wrogów, zazdrośników itp. 

(Tak na marginesie pewnie sobie pomyślisz, że to mogłam być ja, ale uprzedzam, że to nie byłam ja gdybym to była ja, to bym nie pomogła ci teraz w jakimś stopniu)
Jeśli pomogłam daj =1 reputacji ^.^

I tak nie dasz wiem to ;P
Odpowiedz
#3
(31-10-2015, 09:38 AM)ZuZoLkAxD napisał(a): Gram dojść dużo na Anihilacji i dostaje za to dużo monet dziwi mnie jednak to ,że gdy np rano patrze na komende /money pisze mi że mam tam około 6k ale gdy znów wracam do tej komendy popołudniu niestety pisze , że mam tylko około 1 k . Nie rozumiem o co z tym chodzi ponieważ zmieniałam hasło już  z 2 razy więc nie sądze że byłby to jakiś włam na konto . Prosze o odpowiedź ;d

Istnieje coś takiego jak programy hackerskie których możesz nie znać , nie zmieniaj hasła bo to i tak nie pomoże . Najlepiej żeby administrator sprawdził twoje ip a następnie jeśli ktoś się wkradnie na twoje konto i będzie inne ip , to administrator albo ktoś może wtedy zbanować hackera . Myślę że nie ma innej możliwości
Odpowiedz
#4
(07-11-2015, 05:24 PM)KubackisPL napisał(a):
(31-10-2015, 09:38 AM)ZuZoLkAxD napisał(a): Gram dojść dużo na Anihilacji i dostaje za to dużo monet dziwi mnie jednak to ,że gdy np rano patrze na komende /money pisze mi że mam tam około 6k ale gdy znów wracam do tej komendy popołudniu niestety pisze , że mam tylko około 1 k . Nie rozumiem o co z tym chodzi ponieważ zmieniałam hasło już  z 2 razy więc nie sądze że byłby to jakiś włam na konto . Prosze o odpowiedź ;d

Istnieje coś takiego jak programy hackerskie których możesz nie znać , nie zmieniaj hasła bo to i tak nie pomoże . Najlepiej żeby administrator sprawdził twoje ip a następnie jeśli ktoś się wkradnie na twoje konto i będzie inne ip , to administrator albo ktoś może wtedy zbanować hackera . Myślę że nie ma innej możliwości
Ogólnie się z tym nie zgadzam bo tak takie zwykłe hasło które się składa z małych liter i jednej dużej to hakerowi zajmuje żeby zhacować hasło to mu schodzi 4 godziny a jeżeli hasło zawiera dużo wielkich znaków, małych znaków, cyfry i co najmniej jeden minus lub plus lub minus który spadł (nie wiem jak to dokładniej nazwać) lub ukośnik to hakerowi zajmie aż rok żeby zhakować hasło. Więc co piszecie że ,,Nie ma sensu zmieniać hasła" to nie ma sensu a nawet nie napisaliście ile co najmniej to schodzi żeby zhakować a to z tymi jak prawidłowo powinno się robić hasło wziołem z innego forum minecraft.
Pozdrawiam xRay

@EDIT
P.S @KubackisPL dobrze mówisz z tym żeby administrator zobaczył jego ip a potem jeżeli haker sie włamie to sprawdził ip i go zbanował na ip.
Zgłaszam nie zgodne treści!






Odpowiedz
#5
Nie żeby coś.. Ale u nas limit czasu logowania to 1 minute

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#6
@TiTeczek ale haker przed wejsciem na serwer sobie hakuje a potem sie loguje i sobie robi na czyims koncie co chce

P.S ja na hakowaniu sie nie znam
Zgłaszam nie zgodne treści!






Odpowiedz
#7
No to nie pisz na ten temat. Jak się loguje skoro nawet nie ma wglądu w pliki serwera? Nie możliwe

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#8
Rozumiem że nie ma cie na to rady?;c....
Odpowiedz
#9
ustaw hasło unikalne i trudne, nie używaj go na innych serwerach - to najczęstsza przyczyna włamań.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
Odpowiedz
#10
Haslo typu "imie1234" jest do "SHACKERZENIA" przez 10 latka..


Programy do lamania haslel...

Burte Force, motoda slownikowa lub losowe znaki

Wlamanie do plikow serwera, jest mozliwe!(lecz nie sadze ze mialo miejsce Big Grin ) Ts3 postawiony na *roocie jest bardzo niebezpieczny!
*root - administrator systemow na jadrze linuxa

Prosty sposob jak stworzyc trudne haslo:

1.Przede wszystkim hasło powinno mieć co najmniej 8 znaków.


2.Twoje hasło nie powinno zawierać popularnych i prostych słów jak 123, haslo, twoja data urodzenia, login, imię, czy cokolwiek, co może się z tobą kojarzyć.

3.Dobrze by było, żeby było ono także mieszanką małych i dużych liter.

4.Powinno zawierać znaki specjalne @#$%^&.

5.Każde hasło online powinno być odmienne od już istniejącego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości