Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EREBOLProśba
#1
Czy można dodać na mcsurvi.pl na trybie PVP clasic /repair all za 100?
Ponieważ jak ktos ma vipa to sie nie da grać cały czas naprawia sobie ity i jest nie do pokonania

Pozdrawiam
#2
no i dobrze niech se naprawia. Nic mu nie zrobisz. Kup sobie vipa i też sobie naprawiaj.


pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#3
Ale Loofek nie każdego stać może na vipa? Nie każdy może mieć tam 24,60 zł na koncie ;/ Też nie każdy chce wydawać hajs z konta na grę.
Jeśli pomogłam daj =1 reputacji ^.^

I tak nie dasz wiem to ;P
#4
Jak nie stac to jego problem. A jak nie chce wydawać to nie chce wolna wola

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#5
Mnie natomiast rozwala po części cena VIP'a.
Jest troszkę za wysoka.

Odpowiadając dokładnie na twoje pytanie:
- Nie trzeba dodawać tej komendy, bo już jest. Korzystać z niej mogą gracze ze statusem VIP.

Jest to pewne wyróżnienie, ale za 24 zł coś musi być.
We wszystkich grach Play 4 Free, jest coś takiego jak "Pay 2 Win". Jak chcesz wygrywać to płacisz.

Nic nie możemy poradzić. Świat jest niesprawiedliwy.
Można by było wprowadzić natomiast ograniczenie czasowe. Jedna naprawa np. co 5 godzin.
God's Not Dead

koteł ^u^
#6
No cena za vipa jest za droga dlamnie też bo 25 zł za 1 miesiąc za drogo
#7
Ogólnie cena vipa powinna ( moim zdaniem ) wynosić 15zł . Smile
Bo wiadomo nie każdego stać i nie każdy lubi wydawać hajs na grę, ponieważ gra to tylko przyjemność większość ludzi woli se np. w realu kupić z 3 hamburgery i być najedzonym niż wydać ponad 25zł na grę dla przyjemności.
Może ktoś kiedyś weźmie to pod uwagę Wink
#8
@up zgadzam się vip jest za drogi, kiedyś się skończy i pieniądze też się skończą. Gra grą, ale wydać ponad 200 zł na serwer to przesada

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#9
No wiadomo ale niestety nie wiem czemu każdy serwer bardziej znany za vipa chce zawsze 24,60zł nie wiem czemu tak drogo
ale cuż niestety tak jest Sad
#10
No wiesz nie za mało nie za drogo

pomogłem? daj DIAMENTA!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości