Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawi1203Vitanko
#1
Hej jestem Dawid dałem ten post by mnie trochę poznać to tak nazywam się Dawid Szymański mieszkam w miejscowosci pod Warszawą mam 13 lat chodzę do 1 gimnazjum lubię grac na komputerze i grać w hokeja z hokeja mam spore osiągnięcia 3 miejsce w powiatowych zawodach Somianka 2014 i 3 miejsce w powiatowych zawodach Somianka 2015 znam się na kodowaniu,programowaniu.podzespołach komputerowych jesli masz jakieś pytanko z tej dziedziny to możesz śmiało pytać na servie
gram od pół roku na forum jestem od niedawna dokładnie od połowy miesiąca,prowadzę kanał na youtube https://www.youtube.com/channel/UCrykd4x...X35_k2Q.Na servie gram tylko w anichilacja nic więcej więc tam mnie można spotkać Big Grin
mam dysortografię ale próbuję nad tym panować mam komunikatory takie jak ts3,skype,gg moim marzeniem jest bycie moderatorem na mcsurvi może to się spełni  Angel.Chcę wytępić cheaterów z servera więc daję często posty z złapanym cheaterem i dlatego że często łapię cheaterów robię sobie wrogów na servie ale to nic Big Grin żegnam poznajcie mnie lepiej dawi1203
xDD
#2
Cześć.
#3
Witaj!!!
Mój Nick to: _SorcererXD__
Pomogłem,Zainspirowałem? - Daj Diaxa!,To mnie motywujeBig Grin

#4
Sportowiec no podziwiam. Miłej gry i życzę otrzymania uprawnionej rangi moda Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości