Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vardySpam + Przeklinanie
#1
Witam

Od jakiegoś czasu na creative 3 gracze cały czas spamują lub przeklinają . Prawie wogóle administracja na creative nie wchodzi , a wszyscy klną , spamują i niektórzy nawet reklamują. Ludzie! Zróbcie coś. Nieda się wogule grać


                              Pozdrawiam vardy

                                   
Jeżeli masz jakiś problem / pytanie pisz do mnie na PW ! Postaram ci się pomóc! I zawsze ci odpisze ... a i zostaw +1 repki Big Grin              

                                          
#2
zrób screna i dawaj na forum a administracja wchodzi tylko jak dobrze wiem to moderatorzy wchodzą ale nie mają napisanej rangi

=================================================================================================
pomogłem Big Grin daj + reputacji pozdrawiam dawi1203
#3
No właśnie.............   Ja nie znam się na screnach. Ale administracja powinna od czasu do czasu zaglądać. I chyba powinna wiedzieć , że spamują.







            
Jeżeli masz jakiś problem / pytanie pisz do mnie na PW ! Postaram ci się pomóc! I zawsze ci odpisze ... a i zostaw +1 repki Big Grin              

                                          
#4
 A i czy wiesz , że moderator np. pvp to nie jest moderator creative i właśnie. To chodzi o administracje creative. Wiem ze są to: lamaxd i titeczek oraz Omexia i wiem że omexia dała dla karolinamy moderatora
Jeżeli masz jakiś problem / pytanie pisz do mnie na PW ! Postaram ci się pomóc! I zawsze ci odpisze ... a i zostaw +1 repki Big Grin              

                                          
#5
wiem Big Grin
#6
Close

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości