Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MallXDNara Chwilowo -.-
#1
JEŻELI TO CZYTASZ TO ZNACZY ŻE OPUŚCIŁEM SERWER...
Chwilowo... na gdzieś 2,3tygodne...
Powody:
-Zabijacie mnie komendą /kill mallXD
-Zbanowaliście mnie bo napisałę 2 razy: >.< Po Zabicu mnie
-Weszłę na konto kuzyna (jest u mnie więc mi pozwolił nick to: bonniemall) ponieważ chciałem się spytać za co ban? i napisałę p.s to ja mallxd tylko to jest konto kuzyna a titek dał warna 1godz za multikonto... pff...
-Czasem banujecie za nic... ale się nie wtrącam...
Ok to tyle Nara All
Chwilowo...
to tyle jakby co Wink
#2
narka admini banuja za nic pff
#3
Konto kuzyna bonniemall ? Oj nie umiesz kłamać
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



#4
CO?! kuzyna tak a jak nie pasi to won i na forum będę Wink
Czasami a gry5656 będzie powiadomywać mnie o postach
#5
Super posty

https://www.youtube.com/watch?v=HZcLfhq4l98
#6
Cóż... jeśli nie chcesz grać to nie graj. Ale jeśli będziesz chciał zapraszamy na serwer!
#7
Mall wcale nie cheatuje. A nasz ukochany titeczek zbanował cie na ślepo.Nie wiem czy ogarnia ale po moim wyrazeniu nie wiem. Raz ze cie bezsensownie banuje to niech sie upewni czy masz haxy.A jeszcze 1 pytanko. Kiedy kupiles vipa? A jesli Titek bedzie banowal za nic to wyleci papa z administracji.

Szczerze. Panuj nad sobą.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRX6trovoy0aBlVrgifrj6...81Ahx7CfGc]
#8
Po drugie. Można miec 2 konta do przechowywania hajsu lub jesli sie nie uzywa ich do zlych zamiarow.

Titek. To ze nienawidzisz lub wkurzyles sie to nie znaczy ZE MASZ GO BANOWAĆ BO CIE WKURZYŁ!!!

A i mam sprawe. Wiem ze dostalem bana ale był nie sluszny. Po 1 dawalem Plusy omexi i innym. Po 2. Nie stawialem nonsens -. Tylko wyrazalem opinię na swoj temat. Wiem ze to Titek.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRX6trovoy0aBlVrgifrj6...81Ahx7CfGc]
#9
Ja banuję zawsze po sprawdzeniu i nigdy ze względów osobistych. Należy być obiektywnym w takim czymś.
W każdym razie no... Mall wbij do nas ponownie. Łyso będzie na tym Freebuild bez Ciebie, bo zawsze ożywiałeś atmosferę Smile
Do zobaczenia Smile
God's Not Dead

koteł ^u^
#10
Rudaszek.. Pa pa? Bo ktoś dał mallowi Vipa forever hmmm... Mall nie miał kupionego vipa, pomyślmy, nigdy. Bany za nic.. Teraz nie wiem o co ci chodzi o to że nie daje powodu bo jak nie dam to jest: Regulamin złamany (za cheaty banuje osobno). Czy jak? Skoro jakiś punkt jest złamany i grozi za to określona kara hmm.... Pewnie ty nie zbanowałbyś swojego kolegi (przykład) i nic mu nie robił. Natomiast istnieje zasada że każdego się traktuje tak samo czy kolega czy wróg. Był już taki w administracji, który robił UbAlla cheaterom.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości