Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabujca997Straszny spam i potki na spanie [Creative 3]
#1
Exclamation 
ostatni czasu każdy zaczyna spamować na chacie i denerwuje to niektórych mało Administracji wchodzi tam i mało czasu tam zostaje  spam to nie tylko co jest jeszcze potki na Spawnie denerwującą graczy rzucają potki z:  niewidzialnością i spowolnieniem. To graczy denerwuje i irytuje chciałbym aby dodano region na Spawnie z opcją: Potion denied też chatu   Exclamation Ankieta Sprawy Ankitea co zrobić
#2
Potwierdzam , każdy spamuje na tym chacie. Ludzie proszę zróbcie coś z tym
                                                                                                                            Pozdrawiam
                                                                                                                               Vardy
Jeżeli masz jakiś problem / pytanie pisz do mnie na PW ! Postaram ci się pomóc! I zawsze ci odpisze ... a i zostaw +1 repki Big Grin              

                                          
#3
Nic tylko SPAM ZAINSTALUJCIE PLUGINA ANTI-SPAM!!!
#4
jak wam to wytłumaczyć spamicie dodac antispam a pomysleliscie że moze jest jakis plugin co nie wspułpracuje z tym pluginem i może się coś z serverem zrobić -_-
xDD
#5
(27-10-2015, 01:54 PM)Dawi1203 napisał(a): jak wam to wytłumaczyć spamicie dodac antispam a pomysleliscie że moze jest jakis plugin co nie wspułpracuje z tym pluginem i może się coś z serverem zrobić -_-

nie pomogles wcześniej był już anti-spam ale został usunięty
#6
słuszne
#7

Byłem kilka razy na Creative 3 i nie ma tam spamu, ani wulgaryzmów.
Widocznie wszedłem w nieodpowiedniej chwili.

Plugin do Anty-spam'u został usunięty, bo wprowadzany jest nowy.
Nic nie możemy poradzić. Teraz spamowanie zależy tylko od kultury własnej gracza lub obecności moderatora / administratora na serwerze.

Musimy czekać.
Michalw2904 nie nabijaj postów.
God's Not Dead

koteł ^u^
#8
Rozwiązane
Wchodzi tam administracja
Zamykam

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości