Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga na Jr.Mod Dravenpl
#1
Chcialbym wymienic pare rzeczy o jrmod dravenpl :
1.dlaczego draven ma jakies socialspy,private message= prywatna wiadomosc a nie ze on kontroluje nas nawed jak ma ogarniac to co ma widzenie msg z tym wspolnego??!!
nawed juz nie mozna sobie z kolega pozartowac bo on wszystko widzi
2.Daje kazdemy bany , jak tak dalej pojdzie to skyblock nie bedzie mialo graczy.niby ze ogarniac ma ale nawed zartow nie mozna robic itd.
3.Poprawia kazdego gracza w ortografi a sam blednie pisze (ss)
4.Przez caly czas jest na skyblocku AFK , a jak jest to dopiero trzeba 1000 razy pisac do niego az on wrescie odpowie .
Ogolny Punkt tej skargi jest ze psuje ZABAWE NA SKYBLOCKU ! (ma ogarniac ale jak mowilem juz nawed zartowac nie mozna itd.)


Załączone pliki Obrazki
   
#2
zgadzam sie z moim przedmówcą draven psuje praktycznie kazdemu graczowi zabawe na serwerze skyblock i mi to się nie podoba
#3
Dobra, Macie na mnie skargę ja coś powiem,

Dostałem socialspy żeby gracze nie reklamowali.

Po 2 Tam napisałem błędnie ale niech sprawdzi piorun konsole Poprawiłem za 2 sekundy.

Po 3 To że cie kontroluje bo za dużo sobie pozwalasz to już skarga?

Niech piorun lub ktoś wejdzie na serwer i się zapyta.

A i nie jest mój obowiązek ciągle się do ciebie tepać lub pytasz mnie się ciągle o range.
#4
Ja też się zgadzam z informacją o DravenPL który zazwyczaj psuje rozrywkę na serwerze mcsurvi.pl (skyblock)
- jest cały czas afk tak mówiąc że gra w Lol'a więc ja muszę tracić czas aby po 30 min odpowiedział mi na moje proste pytanie
-Zazwyczaj daje bana graczom którzy nie są winni!!!!
-czemu on może czytać co my graczy piszemy na msg?!?!
-Jak on może uczyć graczy? Jak sam popełnia błędy np. jest jakiś event np. 2+2x2= ? (pyta się innych graczy) jest oczywiste że 6 ale kiedy jakiś gracz napisał 8 on powiedział że to jest poprawna odpowiedź.....?!?!
#5
1.nie pytalem o range tylko sie pytalem kiedy ta rekrutacja bedzie
2. Tam sa 4 Punkty skargi
3. Jak masz Jr.MODA to to jest twoj obowiazek tepac sie i ODPOWIADAC to co ty akurat nie robisz Sad tylko przez caly czas AFK Sad
#6
Aha macie coś do mnie bo nie chce się do was tepac niech piorun sprawdzi logi. i będzie ok.
#7
3 osoby maja Skarga na cb to ty jestes BARDZO DOBRYM jr.MOD
#8
3 osoby z twojego Sojusza.

Też tak mogę zawołać 15 osób żeby skargę dali na cb.
#9
ok dajesz DRAVENPL chce to widziec Big Grin
#10
Draven z tego co ja pamiętam to ty zostałes tak praktycznie dla fun jr.modem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości