Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mateuszJa Jr.Modkiem??;P
#1
1. Prefix wątku o Rangę : [Jr.Mod] TheFlafi1279.
2. Twój NICK i imię: TheFlafi1279, Mateusz.
3. Wiek: 14.
4. Ile grasz w Minecraft?: Rok i 5 miesiące.
5. Co zamierzasz zrobić jako Jr. Mod?: Najbardziej chciał bym zapobiedz rozprzestrzenianiu się cheaterów. Również mógłbym, pomagać graczom.
6. Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) : Tak posiadam. ^^
7. Napisz parę ZDAŃ o sobie: Więc tak jak wcześniej wspomniałam na imię mam, Wiktoria i 15 lat. Teraz pójdę do 3 gimnazjum. Staram się grać na serwerze powyżej 4 godzin. Najczęśniej udzielam się na serwerach PvP i skywars. Aktualnie teraz mam wolne od szkoły 3 miesiące więc będziecie mnie często widywać, lecz nie oznacza to, że w okresie szkolnym zanczy jest już szkoła ale u mnie nie Smile nie będziecie mnie widywać oczywiście, że i w tym czasie postaram się być. Staram się wyłapywać cheaterów i podsyłać ich tu, na forum. Jednak czasami ich ilość jest zadziwiająca i właśnie dlatego uważam, iż przydałabym się w działalności serwera jako Jr.Mod.Staram się również pomagać nowym graczom oswoić się z serwerem. Pisząc oswoić mam na myśli, pokazywanie nowym co i jak, jeśli pytają o założenie wyspy, czy też gdzie znajduje się przykładowo wymieniarka. Myślę, że dałabym radę wypełnić wszystkie obowiązki Jr.Mod. Smile
#2
Piszesz niby "Iż". Więc co u Ciebie jest nie tak? "Zapobiedz" Imię, nick: [...] Mateusz. " Więc tak jak wcześniej wspomniałam na imię mam, Wiktoria i 15 lat"
15 czy 14?
" 3. Wiek: 14. "
Hm Teraz pójdziesz? Jak wiesz szkoła jest od września, hm 14 latek do 3 gim? o.O 5 miesiace? Czy 5 miesięcy?
NIE.
Powody (up) +
Nie ogarnięta/y (Już sama nie wiem)
Wiek??????
Wiktoria? Mateusz? Może obojniak? ;d
Ortografia
Błędy stylistyczne
NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE.
Pomogłam? Daj +1 Reputacji Big Grin
#3
Zamykam
Podanie skopiowane

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości