Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga
#1
UusalTax3 - Nie potrafi się zachowywać, Jest że tak powiem "jebanym dzieciakiem" który myśli że mu wszystko wolno. Nie potrafi pisać, Przykład jest w jego podaniu, napisałem o zabranie jego praw a on odpisał nawet wtedy z błędem. Podejrzewam że takie błędy to 10 latek nie robi. Proszę o zabranie praw dzieciakowi.
#2
Najslan uspokoj sie bana tobie nie dal Usual tylko DRAVENPL i on umje bardzo dobrze po polsku, angielsku,lacinie i niemiecku Big Grin czyli jak juz to napisz skarga na Dravenpl

i teraz naprawde piorun chce rzeby wrescie NAJSLAN DOSTAL Bana na zawsze !!!
#3
Wciekles się ze draven dał ci bana bo nie ładnie się odnosiłes ?i jest wzór składania a nie ze piszesz ze jestem dzieckiem itd. Pewnie jesteś jedyny który się skarży
#4
on=USUALTAX3 * umje polski,niemiecki,lacine i angielski
#5
Wypowiem się na ten temat.

http://scr.hu/39hh/nj978


Przezwałeś administracje inaczej dałem ci bana na 2 dni, Uspokój się.

Chciałbym dodać że gracz usualTax3 Nie jest DZIECIAKIEM tylko czasami robi błędy które jak będzie starszy się nauczy, Po 3 nie każdy jest idealny, ta skarga powinna być na mnie a nie na niego, Jestem za usunięcie skargi i nadanie graczowi warna.
#6
No pozatym nie jestem z polski
#7
Najslan masz jakieś skargi na administracje to musizz meć dowody (sry za orto jeste na tablecie)
#8
Ja tez zawsze z tabletka pisze #.#

I jakie błędy ortograficzne robię ?no może czasem słowo złe napisze mowię ze na tablecie pisze no ale dzieciak itd bez powodu lekka przesada.i chyba każdy wie ze tylko jesteś zły bo draven cię zabanowal-no i dobrze zrobił
#9
Pierdolnij się w łeb zjebie, Zwisa mi ten ban, skarga jest na cb. A ty nie "no może czasem słowo złe napisze mowię " tylko zawsze je robisz hhahaha dzieciak jprdl jeszcze wciska że nie z polski
#10
Bo nie jestem .po 1.slowa po 2 dowód lub przykład ? I po 3 jaka skarga? Ze kłamiesz bez końca i mnie wyzywasz ?to jest skarga??

I trochę sobie uważaj bo będzie nie ban na 2 dni tylko na 2 miesiące
Według mnie sprawa zakończona nie ma dowodów ani nic i klnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości