Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MICHALW2904W sprawie pana Marka1212
#1
Jak wszyscy Wiecie nie dawno na FreeBuild był Atak Hackera Marka1212 dlatego Mapa Surwocowa Jest Od budowany
Mam pewne podejrzenia do tej sprawy !
Marek1212 był Svip był bardzo dobrym Graczen mcsurvi lecz Gdyż na tabliczce napisał ,, Wal się banan i moderatorzy tego serwera '' pomyślałem Aby powiedzieć wam jakim cudem Marek1212 Mógł niszczyć spawn
Otóż 1 prawdopodobna przyczyna jest taka że Nie odpowiedzialny moderator serwera dał mu opa ,lecz nie wiem czy ranga ta ma do tego premissie
2 przyczyna to czity do Minecrafta : huzuni jak wiecie dużo osób to używa sam też tego używałem Mianowicie jest jedna opcja w huzuni ,,Dolan Speak'' Jest on tylkp przydzielony Graczom z Vipami na stronie www.huzuni.com pozwala on używać wszystkich komend na serwerze Możliwe to jest także z vipem na serwerze (kupionym w ItemShopie)
3 przyczyna Oprócz Huzuni są też inne cheaty jak Wurst , Wolfram czy nodus pozwalają one na stworzenie Client Book z dowolną komendą bo kliknięciu tego przez Administratora Graczowi przydziela się dana Komenda
4 i najważniejsza przyczyna Force OP + Unban jak nazwa wskazuje daje na op lecz jest 1 prawowity ForceOP który daje nam taką możliwość lecz go nie podam
5 także ważna przyczyna otóż program do łamania haseł w minecraft by KILL4WON jest on w sprzedaży po 50 - 150 zł KILL4WON ma kanał nagrał film z jego programem
6 Op-Sign Skuteczna lecz nie działająca opcja na serwerach Vanilla Także jego wersja 1 wersja której także nie podam

To tyle Marek użył któryś z tych przyczyn i skutków ,,,,, Jeśli nie widziałeś filmu z niszczeniem serwera wejdź na 3 lub 4 strone Forum w Zgłoszeniach i poszukaj nazwy ,,On może niszczyć Serwer''
Odpowiedz
#2
To banan nie odebral wszystkim dawnym modom permisji Marek1212 byl dawnym i banan zapomnial mu zabrac permisji. To nie cheaty.
Dostaniesz bana, zareklamowales strone do cheatow itp.

Watek do zamkniecia.
                          WIDZIMY SIE NA SERWERZE #Pro_Shigima Zaprasza Smile
                            
                    [Obrazek: game_of_thrones_signature_by_alicekeepwa...3fhl1s.jpg]
                                          
                
Odpowiedz
#3
A nie prościej zapytać? Marek był po prostu dawnym moderatorem i miał permisje do spawnu... Po co te teorie i wymysły.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości