Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MICHALW2904Niech przeczyta to każdy Admin
#1
Serwer na którym gram to mcsurvi.pl przez 2 lata na nim grałem lecz nadszedł kres wieć powiem co sądze o Administracji Serwera Będe ich hejtować lub dawać i pozytywy
TiTeczek jeśli chodzi o twoje sprawdzanie na forum jest ono beznadziejnie najpierw piszesz że jeden nie ma aury po czym odchodzisz i masz to w dupe lecz banujesz cziterów wyłącznie na serwerze nie sprawdzając ich z nie pewności
TheZabojca : Dobry Pomaga! wszystko sprawdza no i Super Zupełnie odwrotność TiTeczka
Lamaxdog czy jak mu tam: Banuje cziterów! i dobrze ! napisał kilka rzeczy na temat mcsurvi.pl
SzybkiBanan : No tego pana nie będe oceniał mógł bym powiedzieć że nic nie robi ale wycofałem to po oglądaniu jego filmiku jest chyba już 2 zaangażowanym w tej robocie
Pietrovsky czy tam Piotrovsky czy tam bla bla bla : No banuje on cziterów lecz ma mała aktywność na forum
HastoLord: ten pan jedynie co zrobił na freebuild zbudował sobie dziecinny zameczek
Temat SErwa : otóż serwer dorównuje takim serwerom jaki minefox i mineserw
_Piorun_ Prawowity Właściciel serwera był on fenomenalnym Właścicielem szkoda że go już nie ma zbanował by na pewno kilka osób z Administracji
Moja ocena serwera to 7/10 było by 9/10 gdyby nie to że znany nam z poprzedniego roku Marek1212 zniszczył Freebuild w tym roku okoła tydzień ,2 temu to było bardzo złe posunięcie powinniście jak najszybciej zbanować tego Moderatora czy tam kogo innego!

To tylko moja opinia Każdy może się nie zgodzić na ten temat ,daj suba!
Odpowiedz
#2
Co ty oceniasz Administracje ?!

@Up

TiTeczek ciagle wchodzi na serwer czesto go widze moze go nie widac na forum, czasami ma swoje sprawy
To ich wszystkich nie oceniaj
I kto to HastoLord ?! ;-;
                          WIDZIMY SIE NA SERWERZE #Pro_Shigima Zaprasza Smile
                            
                    [Obrazek: game_of_thrones_signature_by_alicekeepwa...3fhl1s.jpg]
                                          
                
Odpowiedz
#3
Ekhem. Dzięki.
Big Grin
Ale Tit jest lepszy.
Smile
God's Not Dead

koteł ^u^
Odpowiedz
#4
HastoLord to niby był Właściciel
Odpowiedz
#5
@Up

Aha, ale go juz niema w Administracji.
                          WIDZIMY SIE NA SERWERZE #Pro_Shigima Zaprasza Smile
                            
                    [Obrazek: game_of_thrones_signature_by_alicekeepwa...3fhl1s.jpg]
                                          
                
Odpowiedz
#6
Heart 
(09-10-2015, 06:00 PM)MICHALW2904 napisał(a): HastoLord to niby był Właściciel

Michał, najpierw zorientuj się kto jest w administracji.
Potem oceniaj, skoro musisz.
Każde pozytywne, czy negatywne opinie przepatrzymy i postaramy się być lepszymi w tym co robimy.
Przynajmniej ja to tak widzę.
Odpowiedz
#7
Michal. Dobrze a więc sprawdźmy twoją aktywność wchodź na wszystkie tryby dziennie z czego oceń administrację do freebuilda od administracji minigames Smile ,,Nie sprawdzasz ludzi" wysyłałeś kiedyś film z vipem, który latał bo vipy mają fly, boje się co by się stało kiedy ty byś JrModem, Lub że Electro strzelił cię z łuku. Ja muszę wchodzić na wszystkie serwery MG oprócz Quake'a WvsP i Survival Games ale moja aktywność przyznam jest słaba na SG jak reszty no ale ok.: Pomyśl ja bym raczej tak po prostu z grzeczności zobaczył kto gdzie ma rangę, a potem się udzielał bo jak sprawdzisz (mniemanego) Cheatera na anihilacji bez rangi nie tepniesz do bańki sprawdzającej. Zero możiwości. Banan nic nie robi? Oj żebyd ty widział od której on na teamspeaku siedzi.. Ile on robi.. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć więcej zapraszam na TeamSpeaka.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#8
@Edit
Odchodzi myśląc że nie ma aury i ma to w dupie..
Człowieku! Jak może mieć aurę ten kto cię strzelił z łuku. Albo VIP, który ma flya. Myślenie nie boli

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#9
Jest też opcja vanish i tu nawet Omexia ci potwierdzi że siedzi na nim godzinami na PvP. Wiesz jak trudno jest żeby ludzie cie nie złapali tam? Ale do rzeczy banuje bo jak widzę Chestera to co mam robić? Skoro na bank to aura to pomyśl, idąc twoim tokiem myślenia po co wstawiłeś cheaterów przecierz to jest niepewne że maja cheaty...

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości