Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loofek - jestem na kompie[skarga] TNT24
#1
Mój nick: Loofek
Nick oskarżonego: TNT24
Powod: reklama
Data: dzisiaj
Tryb: Creative (minefox.pl)
Dowody: zapodaj.net/71858a2f73835.png.html
#2
Creative (minefox.pl) ?!? ... To jest server mcsurvi nie minefox, jeśli masz zamiar składać skargi związane z serverem innym niż mcsurvi to idź na stronke minefox bądź strone społecznościową.
#3
Emm a nie wiesz ze jestem tam zbanowany?!

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#4
(05-10-2015, 03:15 PM)Loofek napisał(a): Emm a nie wiesz ze jestem tam zbanowany?!

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
Do mnie to? 
#5
Tak


pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#6
(05-10-2015, 03:21 PM)Loofek napisał(a): Tak


pomogłem? daj DIAMENTA!!!
To proszę trochę milej bo nie jestem twoją koleżanką. 
#7
Nie jaraj sie ze jestes dziewczyna. Nie róbmy tu offtopu to wkoncu przeciez skarga pisza na shotboxsie Smile

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#8
(05-10-2015, 03:24 PM)Loofek napisał(a): Nie jaraj sie ze jestes dziewczyna. Nie róbmy tu offtopu to wkoncu przeciez skarga pisza na shotboxsie Smile

pomogłem? daj DIAMENTA!!!

Db, nie mam zamiaru się kłócić z dziećmi. Bo po twoim zachowaniu widać że nie odpuścisz.
                                     Stop spam Wink 
#9
Nie wiesz - nie pisz zaloze sie ze nie wiesz ile mam lat wiec sie tak nie madruj. Patrz na swoje orto "kłucić" lepiej kup se slownik. Nie odpuszcze to skarga gracz musi zostac zbanowany Wink

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#10
(05-10-2015, 03:29 PM)Loofek napisał(a): Nie wiesz - nie pisz zaloze sie ze nie wiesz ile mam lat wiec sie tak nie madruj. Patrz na swoje orto "kłucić" lepiej kup se slownik. Nie odpuszcze to skarga gracz musi zostac zbanowany Wink

pomogłem? daj DIAMENTA!!!

Wybacz za orto ale mam już w kompie wbudowane że jak coś napiszę to mi orto komp zmienia, więc nie zawsze wyłapuję błędy komputerowe.
Nie potrzebny mi jest twój wiek po charakterze pisma widać że masz 0 szacunku do innych i szybko można się domyśleć wieku . I jeszcze raz, ja się nie mądruje Big Grin .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości