Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DamianEUNEBan ;)
#1
Witam,
z tej strony DamianEUNE Wink .
Dzisiaj chciałem się zalogować ale szanowny Titeczek się poczuł i zbanował mnie za coś co się stało właściwie 6 miesięcy temu.
Skoro wcześniej nie byłeś JrModem to nie możesz mnie zbanować. http://scr.hu/95ej/sxkxp .
Pozdrawiam Wink
Czekam na marne prowo.
Odpowiedz
#2
A skad wiesz ze to TiTeczek ?!
                          WIDZIMY SIE NA SERWERZE #Pro_Shigima Zaprasza Smile
                            
                    [Obrazek: game_of_thrones_signature_by_alicekeepwa...3fhl1s.jpg]
                                          
                
Odpowiedz
#3
Dowiedziałem się od pewnej osoby Wink
Odpowiedz
#4
Może pozwól mi się wypowiedzieć powiem tak dostęp do banów mam na serwer? Cały tam gdzie nie mam rangi nie powiesz ,,o titeczku nic mi nie zrobisz'' powiem formułkę mówioną przez pomocników ,,Wchodząc na serwer akceptujesz jego regulmin". A na serwerach Szybkiego mianowicie Survivalach oszustwa graczy (nie że prowadzisz na PvP i zabijasz) tylko miecz za koxy i set za to podczas że oszukałeś wcześniej mnie to nie tylko mnie ale połowę bywalców tam tylko nie wiem skąd mogli się nabrać pierwsze 30 kox dam za miecz. Gracze kopali a jak już handlowali się to ty ,,nie mam 12 lat nie nabiore się na oszustwa dzieciaczku". 6 miesięcy temu phahaha kilku grających tam ci potwierdzi że nawet ty ich oszukałeś. A potem kiedy się pytałem dlaczego mnie oszukałeś to wylogałeś.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#5
Pisałem Ci, że mam na 2 koncie koxy. Czytaj ze zrozumieniem.
Odpowiedz
#6
Wiesz jak chcesz mi donieść przez kilka tygodni to troszkę dziwnie a reszta? Jakbym był bez rangi to byś sobie powiedział i tyle. Wróć pisałeś że swoje konto DamianOP sprzedałeś, więc?

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#7
Nie żeby coś ale się wkpujesz lekko napisałeś w swoim temacie P2W ,,Przed vipami miałem staty 200/0 ale porzuciłem konto"

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk
_--------------
Teorytycznie UnBana mógłbyś dostać ale co z osobami, które oszukałeś w pewnym stopniu nie zgłaszli na forum ale pisali na trybie.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#8
Sprzedałem? Nie przypominam sobie, żebym pisał coś takiego ;x.
Odpowiedz
#9
Tak że go nie masz bo komuś sprzedałeś logi da się sprawdzić jednak z kilku tygodni nie wiem ale konto sprzedałeś.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#10
nie wiem ale konto sprzedałeś.
Dobra wypowiedź ;d .
Pełno argumentów. ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości