Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kograxxdziałki
#1
Mam problem. Przed chwilą kupiłem vipa i zająłem drugą działkę ale wszystkie komendy teleportują mnie do pierwszej działki. Nie wiem jak usunąć tą drugą albo się do niej przenieść a jak wpisuje żeby zająć trzecią to mi pisze że nie mogę bo mam maksymalną ilość działek (2) (chociaż po wpisaniu komendy /vip wyraźnie jest napisane że dostępne są 3 działki). Proszę o pomoc i pozdrawiam.
#2
Nie rozumiem za bardzo.
Przecież ilość dostępnych działek dla VIP'a to były bodajże 4 sztuki! Zmieniono? :O

Co do teleportacji to niestety musisz to wytrzymać. Komenda /p dom, działa tylko na jedną działkę.
Jeżeli chcesz mieć tę komendę na tej właściwej to opuść działkę, wejdź na nią i wpisz /p dom będąc na niej.
Powinno zadziałać, gdyż ja tak miałem.

Jeżeli zawiedzie to jesteś zmuszony pisać /p tp ID;ID danej działki.
Jeżeli Ci to nie odpowiada to polecam /sethome dom1, dom2 itp. VIP'y mogą mieć ich kilka.
Nie polecam za bardzo, ponieważ przydają się gdzie indziej, np. zapisywaniu pozycji w Netherze.
God's Not Dead

koteł ^u^
#3
(21-09-2015, 04:52 PM)TheZabojca napisał(a): Nie rozumiem za bardzo.
Przecież ilość dostępnych działek dla VIP'a to były bodajże 4 sztuki! Zmieniono? :O

Co do teleportacji to niestety musisz to wytrzymać. Komenda /p dom, działa tylko na jedną działkę.
Jeżeli chcesz mieć tę komendę na tej właściwej to opuść działkę, wejdź na nią i wpisz /p dom będąc na niej.
Powinno zadziałać, gdyż ja tak miałem.

Jeżeli zawiedzie to jesteś zmuszony pisać /p tp ID;ID danej działki.
Jeżeli Ci to nie odpowiada to polecam /sethome dom1, dom2 itp. VIP'y mogą mieć ich kilka.
Nie polecam za bardzo, ponieważ przydają się gdzie indziej, np. zapisywaniu pozycji w Netherze.

Nie zmieniono bo po wpisaniu komendy /vip pojawia się napis "Posiadanie 3 działki" IP działki nie znam bo się nie przyglądałem. A jeśli opuszczę działkę to czy będe mógł do niej wrócić a budowle zostaną na swoim miejscu?
#4
Hmm. Jak się bawiłem z /p opusc to zostawały budowle. Ja bym teraz nie ryzykował, bo jak u VIP'a rzeczy są zmieniane to lepiej dmuchać na zimne.
Polecam /p lista Smile Wszystkie kordy działek Twoich oraz tych, na których jesteś pomocnikiem.
Mając kordy można spokojnie /p tp ID;ID.
God's Not Dead

koteł ^u^
#5
(21-09-2015, 06:32 PM)TheZabojca napisał(a): Hmm. Jak się bawiłem z /p opusc to zostawały budowle. Ja bym teraz nie ryzykował, bo jak u VIP'a rzeczy są zmieniane to lepiej dmuchać na zimne.
Polecam /p lista Smile Wszystkie kordy działek Twoich oraz tych, na których jesteś pomocnikiem.
Mając kordy można spokojnie /p tp ID;ID.

Dziękuje za pomoc Smile i proszę o zamknięcie tematu.
#6
Wystarczy jak napiszesz /plot h:2 /plot h:1 nie musisz opuszczać działki
#7
Zamykam


Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości