Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gosia22Obrażanie innych graczy
#1
Serwer: SkyWars Pro
Gracze: simon29 i SwissSweet_xD

Przewiduje się jakieś kary dla graczy, którzy obrażają innych? Poniżej stosowne SS. Gracze simon29 i SwissSweet_xD wielokrotnie mnie dzisiaj obrażali na wielu arenach. Powód - nie chciałam z żadnym z nich mieć sojuszu.


Załączone pliki Obrazki
           
#2
Gracze dostali bany na 24h, mam nadzieję, że czegoś się nauczą i sytuacja się nie powtórzy.
#3
Etrayy mam pytanko ? Podobno zabierasz ludziom itki stale na sky warsach bez powodu ;( wiesz ja w to nie wierze ,ake trzeba to wyjasnic
#4
Torndox. Jeżeli gracz w sposób nielegalny korzystając z flyhacka wzbogaca się w itemy, które są niedostępne w sklepie, np. miecz ostrość 5, zaklęty ogień 2, odrzut 2, łuk moc 5, uderzenie 1, płomień 1 i diaksowy set 4/3 - gdzie na skywarsach nie ma możliwości niczego enchantować na stałe, to uważasz, że należy takiemu graczowi te ity stałe zostawić?
#5
le podobno te ity dostali ci gracze od pioruna set 4/3 a ona weszla na serw i zabrala nwm pogadam z nimi jutro jezeli klamia ni ujdzie im na sucho Wink
#6
A nie prościej spytać bezpośrednio _pioruna_ czy komukolwiek dawał sety enchant 4/3? Bo ci, co tak twierdzą, będą szli w zaparte xD.
#7
Jo też , się go spytam myślisz , że jestem głupi ? ;¢ xd
#8
Myślę, że Etrayy nie robi nic, o czym nie wiedziałby _piorun_ i na co nie dostałby od niego zgody, więc myślę, że próbujesz zamieszać tam, gdzie ktoś zaczął robić coś dobrego dla serwera SkyWars.
#9
Wiesz ja nie próbóje , ale jak mi na ts wchodzi 10 osób i mówią , że admin zabiera im ity a innym nie ;/ wiesz ja znam troszku etrayy i nie chce ją w coś wrabiać ani obwiniać , ale pozostaje bez ustronny a sprawe trzeba wyjaśnić ;/
#10
Posiadanie enchantowanego eq jest możliwe tylko przez kopiowanie itemów, za co miałam polecenie czyścić eq.
Jeżeli jakiś gracz ma z tym problem proszę go o wyjaśnienie sprawy ze mną.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości