Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The_BaLeSKARGA TITECZEK
#1
Twój nick: The_BaLe

   Nick Oskarżonego: Titeczek
   Powód: Niesłuszny BAN !
   Tryb, na którym się to wydarzyło: Survival Lajcik
   Godzina, data: 01.09.2015 14:13
   Krótki opis sytuacji: Wchodzę na survival Lajcik , i wpisuje /info Maus ( Gildia w której jest titeczek , sam też mam gildie AMEN ) i patrze że jest Titeczek online. Witam się z nim a on : Masz 5 minut na pojawienie się na Skype , inaczej ban . Ja mu pisze za co , nie mam skype ani kamerki i mikra. Pisze że mam ts3 i GG a on odlicza mi czas. Pisze mu cały czas za co ban i itp a on : Skąd miałeś kordy Naszej gildi ?! . pisze mu że kupiłem od gracza thegaming ( coś w tym stylu ) i że koulo też kupił a On nadal odlicza. Gdy czas dobiegał końca pisze mi : NARA CZITERZE. Jak ja nawet czitów nie mam , Mr vivox może potwierdzić. 
   [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): Nie mam nie zdążyłem żadnego dowodu zrobić . 


To jest jakaś żenada , nie przedstawiłeś mi powodu bana , nic , Nie mam czitów po 1 , a po 2 kordy kupiłem od gracza tak samo jak koulou. MASAKRA.


@@edit
Oooo , pięknie , znalazłem screena zrobionego około max tydzień temu. 
Jak widać nie mam Czitów , I R3FFinder Podaje kordy Gildi MAUS w której jest Titeczek Na czacie. O tym screenie zapomniałem , Thegaming dał mi kordy wczoraj. 


http://www69.zippyshare.com/v/PDBOyHep/file.html
#2
Koordy mnie ,,nie obchodzą'' bo nie gram na lajciku bez rangi. The_Bale przyszedł do mnie pewien pan na teamspeaka i powiedział żebym cię sprawdził, więc napisałem czy mógłbyś wbić na skype niby go nie miałeś a tu pisałeś na czacie ,,Kto poda skype'' trochę dziwne nieprawdaż? Miałeś klatkę z Pan_Koxu czy MrLorld... A Patryk_Polska miał miecz bogów z eventu na spawnie nie mam permisji żeby robić eventy, więc porozdawałem. Najistotniejsze w nim jest Knockback 2, który cię nie odpychał ale jednak... zdedałeś bo miał siłę 2.
Spinałeś się z nim o klatkę co poleciało kilka wulgaryzmów ale odpuściłem wam to (moja wina) bo on oszukał klatkę a na to nie poradzę niestety nic.
AntyKnockback nie był spowodowany lagami (przynajmniej tak mi się wydaje) bo jednak udało ci się go kilka razy uderzyć co na TWOICH lagach jest niemożliwe
Odrzucam, do zamknięcia ewidentne cheaty.
================================================
Powodem skargi nie powinien być niesłuszny ban! To się piszę w prośbie o UnBana a byłeś banowany czasowo za przezwiska w stronę graczy na 1h, 10h.
Do zamknięcia

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości