Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michall12[UNBAN] Michall12
#1
Exclamation 
Nazwa użytkownika zbanowanego : Michall12
Jesteś recydywistą?: Nie
Dlaczego chcesz dostać unbana: Zostałem zbanowany przez TiTeczek to było tak; gram sobie jestem w walce około 5-osobowej nagle TiTeczek się do mnie tepa stoi bokiem do mnie i po 3 sekundach zostaje zabity. Gracze się ode mnie cofnęli, ja też i cyk dostałem bana.Proszę o unbana gdyż z tego co widziałem na tabie TiTeczek jest Adminem więc źle to zrobił.Powinien włączyć vanisha tepnąć się do mnie i podlecieć od tyłu by sprawdzić czy mam aure jeśli bym go uderzył to by znaczyło że mam ale on zrobił rzeczy powyżej więc proszę o unbana.To tyle.Mam nadzieję ze konto zostanie odbanowane.
#2
Taka adnotacja - titeczek nie banuje bez powodu.
Na jakim modzie wtedy byłeś?
God's Not Dead

koteł ^u^
#3
jakim modzie?
#4
15 godzin temu?
Wszystko zwalić na Titeczka bo sprawdzam i banuje ja? Sprawdzam ok druga sprawa o 14 mnie już nie było i nie będzie przez 2 dni, więc jak ktoś coś napisze niezgodnie z prawdą to mu to wypomne. 

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
Ty to czytałes? Źle to zrobiłes teleportujesz sie w ciagu walki 5osobowej po 3 sekundach zostajesz zabity to mnie banujesz??? Zapamietaj ze aura bije tez od tylu powinienes podleciec na vanishu gdybym cie walnal to by byla aura a nawet gy sie juz przeteleportowales to stales do mnie bokiem i nie mow ze klamie bo gdyby ktorys z tamtych graczy mialnkonto na forum to by to wszystko potwierdził ale chyba na moj pech nie ma.
#6
Aura bije od tyłu coś ci nie wyszło jak ty cheatujesz to widzisz że aura bije od tyłu jako ja widzę że bije kilku graczy naraz. To że ci kolega albo twój mulciak potwierdzi nic ci nie da.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
Zabity, zapamiętaj sobie wiem jak się sprawdza i jest sprawa taka że banuje bez sprawdzania... Jak to coo? Karolinamy i Omexia nie mają permisjii, więc mówią mi kogo zbanować i biorę to na siebie lub warnują gracza żebym zauważył i go zbanował, więc potem muszę się z tego tłumaczyć ja lub MrVivoX.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#8
wiem ze aura bije od tylu bo nie raz widze na serwach cziterow! tam nie bylo mojego zadnego kolegi ani nie zrobię multikonta bo po co. nie biję kilku graczy na raz tylko po kolei żeby ich odepchnąć i człowieku ty źle to zrobiłeś ile razy mam ci mówić!!!
#9
Też nie potrafisz czytać ze zrozumieniem aura bije naokoło ten kto ją ma widzi ze bije plecami a ten kto ją widzi widzi że ten ktoś bije kilka osób naraz.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#10
Odrzucam prośbę o UB,zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości