Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kitka47511Witam
#1
Problem z logowaniem. Po wpisaniu loginu i hasła,żadnej reakcji. Możecie to sprawdzić? Z góry dziękuję
#2
A jesteś zarejestrowana? Wpisz /register hasło hasło a potem się zalouj możesz mieć też lagi.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
(25-08-2015, 04:54 PM)TiTeczek napisał(a): A jesteś zarejestrowana? Wpisz /register hasło hasło a potem się zalouj możesz mieć też lagi.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

Zarejestrowana jestem. Chyba,że proces rejestracji na forum(stronie) to nie to samoSmile Proszę o wskazówki dla laika.
#4
(25-08-2015, 05:02 PM)kitka47511 napisał(a):
(25-08-2015, 04:54 PM)TiTeczek napisał(a): A jesteś zarejestrowana? Wpisz /register hasło hasło a potem się zalouj możesz mieć też lagi.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

Zarejestrowana jestem. Chyba,że proces rejestracji na forum(stronie) to nie to samoSmile Proszę o wskazówki dla laika.

Po wpisaniu registry hasło hasło, komunikat- Gracz o takim nicku już istnieje. Jeżeli jest to Twoje konto premium...itd. Nie jest to moje konto premium. Co zrobić z tym dalej?
#5
Masz konto premium napisz na Admin@McSurvi.pl
#6
(25-08-2015, 07:50 PM)㋡•●Hilop●•㋡ napisał(a): Masz konto premium napisz na Administracja@McSurvi.pl

Ok,wielkie dziękuję za pomoc. Wszystko hula jak trzebaSmile pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach\Smile
#7
Miło że ktoś pomaga lub docenia pomoc naszą.
Do zobaczenia i życzę miłej gry Smile
Do zamknięcia.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości