Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheZabojcaOszust
#1
Video 
Twój nick: TheZabojca
Nick Oskarżonego: koksiarek
Powód: Oszustwo podczas handlu.
Tryb, na którym się to wydarzyło: Freebuild
Godzina, data: Wczoraj 18 sierpnia koło 17
Krótki opis sytuacji: Jak zapewne "nie-wiecie" na freebuild przez jakiegoś typka mającego niesłusznie modka powstały epickie przedmioty typu "Gwiazda". Są to przedmioty, które mają na sobie enchant np. ostrość 80, odrzut 100, zaklęty ogień 15. Mało osób ma takie przedmioty i są one drogie. Koleżanka o nicku lesley17 poprosiła mnie o nagranie jej handlu w razie oszustwa ze strony sprzedawcy.

No i się jej nie udało. koksiarek okazał się oszustem, a Ona straciła 2 000 000$.
Oczywiście należy jej się zwrot pieniędzy od moderatoraadmina jako rekompensata oszustwa ze strony cheatera... Jednakże znając obecną tu ekipę pewnie koleś dostanie bana, kupi UB i dalej będzie oszukiwał ludzi, bo serwer leci tylko na hajs.
To powyższe to nie moja opinia. Tak twierdzą gracze, z którymi gram, więc Warny to nie do mnie, lecz koło mnie.

[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):
https://youtu.be/osJEcn46s48
God's Not Dead

koteł ^u^
#2
Gracz został permanetnie zbanowanyna serwerze mcsurvi.pl
Jeżeli chodzi o pieniądze lub gwiazdę: Administracja nie odpowiada za itemy

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#3
Ale ściema.
Taki permanent, że zaraz znowu się pojawi na serwerze.
Takie bzdury wciskaj na pvp classic cheaterku.

Administracja nie odpowiada za ity? To źle. Tracicie graczy, jeżeli nie rekompensujecie im strat przez cheaterów, tym bardziej, że są dowody.

Słabo z Waszej strony.
God's Not Dead

koteł ^u^
#4
Powiem tak niech ci odpowie ktoś z moderatoratorów ja nie odpowiadałem za tworzenie regulaminu chociaż możnaby oddawać itemki i sam bym tak chciał ale ja nie mam za dużo do gadania.

Wypociny z mojego Troopera 5 #Tapatalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
(19-08-2015, 08:13 AM)TheZabojca napisał(a): Ale ściema.
Taki permanent, że zaraz znowu się pojawi na serwerze.
Takie bzdury wciskaj na pvp classic cheaterku.

Administracja nie odpowiada za ity? To źle. Tracicie graczy, jeżeli nie rekompensujecie im strat przez cheaterów, tym bardziej, że są dowody.

Słabo z Waszej strony.

Jeśli Ci wszystko nie pasuje to zmień serwer i po prostu tu nie graj. Naucz się też używania pojęć bo złodziej a cheater to zupełnie inne osoby.
Regulamin jest jaki jest nie bez powodu, transakcji każdego dnia są tysiące, przez co sprawdzenia każdej z nich jest niemożliwe, dlatego każdy handluje na własną odpowiedzialność zgodnie z regulaminem. Jeśli moderator przyłapie oszusta na gorącym uczynku to oczywiście go ukaże, jeśli zostaną przedstawione odpowiednie dowody to również spotka go kara, jednak nijak ma się to do samych przedmiotów handlu, gdyż generuje to ogromne nadużycia ze strony nieuczciwych graczy.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#6
Akurat tam z cheaterem, a złodziejem mi się pomyliło.
1000 transakcji? Źle mnie zrozumiałeś drogi Adminie.
Mam na myśli to, aby rekompensować straty w przypadkach, gdy są rzeczywiście dowody, a gracz został ukarany, a nie we wszystkich.
Wiadomo, że część by kłamała.
Rozważcie to.

Proszę o zbanowanie gracza i przepraszam za swoje zachowanie Smile
God's Not Dead

koteł ^u^
#7
Ja się dołączę w kilku procentach nie mam zazwyczaj obserwować miliardów transakcji.
Ale jednak na PvP gracze proszą mnie żebym spojrzał jak się handlują.
Drogi TheZabójco jeżeli masz problem w handlu a jestem na PvP to wejdź tam i poproś żebym spojrzał jak się handlujecie, nie stracę godziny tylko kilka minut.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#8
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości