Ankieta: Dlaczego moderatorzy nie sprawdzają czy ktoś ma cheaty
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
bo mają pewność
83.33%
5 83.33%
bo im się nie chce podać skype
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maslanka15Banują graczy
#1
Moderatorzy banują nawet jak się nie ma cheatów na przykład zbanował mnie TiTeczek za cheaty a nie miałem
#2
Zgodzę się, administracja nie kiedy może niesprawiedliwie osądzać... na innym serwerze hardcore bylo tak ze prosze wejsc na ts, logout = ban. i bylo sprawdzanie, potem na skype udostepnianie ekranu. itd. sprawdzanie
#3
Drogi maslanka15
Sprawdziliśmy cię razem z moderatorem: _MrVivoX_
Miałeś KillAurę i AntyKnockback (Jednak! Chwilowy kiedy Vivox miał vanisha a ja wszedłem i tu się przyznam na multikonto zobaczyłem jaki jesteś naprawdę jednak znam cię też z innych serwerów na których masz bana permanetnego za cheaty wiem że ktoś mógł mieć nick jak ty ale jednak sprawdziłem ciebie bo ciebie podejrzewałem.
Pozdrawiam w imieniu kadry moderatorskiej mcsurvi

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#4
Co do pana sicola
Nie mamy prawa sprawdzać przez programy: TeamViever, Teamspeak, Skype
A to już ma swoje powody, których jednak nie mogę ci udostępnić.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
No tak, ale wtedy nie macie 100% pewności a na tyle banów co dajecie choć cheaterów jest dużo możecie kogoś zbanować niesłusznie, to taka sugestia na przyszłość Tongue
#6
No wiesz jeżeli ktoś bije trzech kolesi naraz to wiesz wydaję mi się że jednak % z aury w tym jest.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
No mówię jak na samej anihilacji tyle cheaterów jest no ale, jedno ale jest, ja kiedyś na innym serwerze 4fun sklepałem 3 gości diaxowych a ja byłem sam też diaxowy bez cheatów, coś w tym jest, niekiedy ktoś szybko bije w myszke a ktoś nie Wink
#8
Nie wiesz jak działa aura:
Bije 3.. jednocześnie obraca się w ich strony co 0.1s bicie szybciej w myszkę nie za dużo daje ale jednak aura to co innego.
Nie martw się potrafimy rozpoznać skill a kto aura. Niektórzy mylą aurę ze strefą aura bije cały czas strefę można max. 3 pod rząd.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#9
(17-08-2015, 05:58 PM)sicol332 napisał(a): Zgodzę się, administracja nie kiedy może niesprawiedliwie osądzać... na innym serwerze hardcore bylo tak ze prosze wejsc na ts, logout = ban. i bylo sprawdzanie, potem na skype udostepnianie ekranu. itd. sprawdzanie

I może jeszcze łaskawie w rączkę pocałować, żebyś wszedł na TSa i udostępnił ekran... Wystarczy popatrzeć na vanishu jak niektórzy się klepią. Anty knockbacka, aure, criticals bardzo łatwo rozpoznać. Po co mi sprawdzać jeszcze Twoje pliki i i czas marnować, skoro wiadomo że nie grałeś czysto.
Typowy płacz zbanowanego.
#10
(17-08-2015, 06:05 PM)TiTeczek napisał(a): Co do pana sicola
Nie mamy prawa sprawdzać przez programy: TeamViever, Teamspeak, Skype
A to już ma swoje powody, których jednak nie mogę ci udostępnić.

A _MrVivoX_ nas przez skypa sprawdzał Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości