Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sicol332[SKARGA] jakub0088
#1
Twój nick: SicoL
Nick OskarżonegoTongueowód: jakub0088
Tryb, na którym się to wydarzyło: Anihilacja s1
Godzina, data: ok 10:00-11:00 / 2015-08-16
Krótki opis sytuacji: Pan jakub sb latał przy naszym kamieniu na fly i bił kamień i uciekał, według mnie to jest nie dopuszczalne bo cała rozgrywka się sypie. Gdy przyjrzycie się dokładnie lub zatrzymacie filmik widać jego nick Wink Według mnie ja bym to uznał za oszustwo albo cheat.
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://youtu.be/GA9WC_qxJ3o
#2
(16-08-2015, 08:51 AM)sicol332 napisał(a): Twój nick: SicoL
Nick OskarżonegoTongueowód: jakub0088
Tryb, na którym się to wydarzyło: Anihilacja s1
Godzina, data: ok 10:00-11:00 / 2015-08-16
Krótki opis sytuacji: Pan jakub sb latał przy naszym kamieniu na fly i bił kamień i uciekał, według mnie to jest nie dopuszczalne bo cała rozgrywka się sypie. Gdy przyjrzycie się dokładnie lub zatrzymacie filmik widać jego nick Wink Według mnie ja bym to uznał za oszustwo albo cheat.
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://youtu.be/GA9WC_qxJ3o

uzyl vortexa czy jak to tam sie nazywa ;3 a ty ruszyles myszka
#3
Niech sb ma tego vortexa, ale bez jaj że lata sb do naszego kamienia rozwala i ucieka.. tak to ma wygladac?
taka rozgrywka na anihilacji? Bardzo milo sie gralo ..
Moze latac przy swoim kamieniu a nie odwalac takie cos.
#4
mam vortex i ninje i tam było sporo osób więc jakbym bił i rozwalał kamień to by mnie zabili a miałem miecz dusz uzrojenie vipa i diaxy a to nie jest cheatowanie Tongue
#5
Dlatego jest to gra zespołowa, atakowałbyś z kimś to by cie nie zabili. Ale po co? Jak ty sb fly odpalisz nawalasz kamyk i uciekasz... tak lepiej.
#6
Gracz napewno uzyl vortexa, a ty tego nie zauwazyles ;DD
#7
naucz sie czytac, jezeli nawet mial tego vortexa to jakim prawem mozna wbic komus do bazy na fly rozwalac kamien dusz i uciekac... gra bez sensu Error404 się robi.
do tego złamałeś wykroczenie
"2. Jeżeli nie znamy sprawy, nie wypowiadamy się w temacie skargi."
#8
Gracz użył vortexu
Temat do zamknięcia
#9
(16-08-2015, 09:11 AM)sicol332 napisał(a): Niech sb ma tego vortexa, ale bez jaj że lata sb do naszego kamienia rozwala i ucieka.. tak to ma wygladac?
taka rozgrywka na anihilacji? Bardzo milo sie gralo ..
Moze latac przy swoim kamieniu a nie odwalac takie cos.

ma ninje i duze skoki -,-
#10
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości